Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Ekim 2014 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya, Siyaset

Sakarya Bakanına Sahip Çıkmalı..

Şaban-DişliAk Parti Milletvekili Şaban Dişli il ve ilçe kongrelerini değerlendirdi. Bakan Ayşenur İslam’ın siyaset üstü bir konumda olduğunu belirten Dişli, şehrin Bakan İslam’a sahip çıkması gerektiğini söyledi.

SAHİP ÇIKMALI

Sakarya’nın yıllar sonra bir bakanı olduğunu belirten Şaban Dişli ‘Bakanı yıpratarak bir yere varılamaz’ dedi. Şehirde yapılması gereken bir iş veya getirilmesi gereken bir hizmetin bütün halinde Bakan İslam’dan istenmesi gerektiğini belirten Dişli “Hastaneler üzerinden Bakan Hanımı yıpratmak doğru değil. Geçmişin bütün hesabı Bakan’a yüklenmemeli. Şehir yıllar sonra kazandığı bakanına sahip çıkmalı” dedi.

ŞEHİR MİLLİYETÇİSİaile_ve_sosyal_politikalar_bakani_aysenur_islam

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam’ın şehir milliyetcisi olduğuna vurgu yapan Dişli “Yardımcısını Sakarya’dan seçti. İl Müdürlüğüne yine Sakaryalı bir arkadaşımızı atadı. Yaptıklarıyla diğer şehirlerden tepki alan Bakan İslam’ı yıpratmaya çalışmak haksızlık. Şehir bakandan ne bekliyorsa, ne istiyorsa birlikte istemeli. Bakan hanım bizim için bir kazanç ve kazancımızı yıpratarak şehri kötülük yapıyoruz” dedi.

ÇOK ETKİLİ OLUR

İl ve ilçe kongreleriyle ilgili süreci de değerlendiren Şaban Dişli “Ak Parti kurumsal bir parti. Kimin hangi görevde olacağına uzlaşıyla karar verilir. Süreç kırıp dökülme olmadan tamamlanacaktır. Teşkilatlarda kim görev alırsa alsın kazanan Ak Parti olacaktır” dedi. Bakan İslam’ın sürece dahil olup olmayacağı konusunda da fikir beyan eden Dişli “Bakanımız siyaset üstü bir makamda. Elbette fikrini söylemesi görevlendirmeler açısından çok etkili olacaktır. Ama Bakanımızın adına bu konuda yorum yapmak doğru olmaz” dedi.

1317 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle