Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Aralık 2016 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Dişli’nin Yoğun Sakarya Gündemi…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, İl Teşkilatını ziyaret etti. Şaban Dişli, ziyaretinde İl Başkanı Fevzi Kılıç ve İl Başkan Yardımcısı Av. Sezai Akyol’la referandum sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Dişli ziyaretinde referanduma ilişkin “Bir kasaban başka bir kasabaya gittiğimizde yemeği değişiyor, konuşma değişiyor, folklörü değişiyor, bırakın Türkiye’yi bu zenginliği bu mozaiği kendi zenginlimizi daha geniş toplumlara yayabiliriz. Oda bizim vizeleri kaldırmamız ekonomik gelişme ile paralel yapılacak bir şeydir. Sivil anayasaya geçiş ekonomik gelişmeyle beraber demokratik gelişmeyle paralel yapılacak bir şeydir.” dedi.

VALİ COŞ’A ZİYARET

Şaban Dişli İl Teşkilatı ziyareti ardından İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Başkan Yardımcısı Av. Sezai Akyol’la birlikte bir dizi ziyarette bulundu. Şaban Dişli, teşkilatın ardından ilk ziyaretini Vali Hüseyin Avni Coş’a yaptı. Dişli, Sakarya gündemine ilişkin konulara yönelik değerlendirmeler yaparak sorunların çözüm ve önerilerine ilişkin bilgi alışverişinde bulundu. Vali Hüseyin Avni Coş ise ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek “Sakarya ülkemizin en nadide şehirlerinden biri. Bizde bu şehrin gelişimine ve sorunlarının çözümüne yönelik görevlerimiz ve yetkilerimiz dahilinde üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

GÖREVE YABANCI DEĞİLİM

Şaban Dişli Vali Coş’un ardından beraberindeki Fevzi Kılıç ve Sezai Akyol’la beraber Sağlık İl Müdürü Aziz Öğütlü’yü makamında ziyaret etti. Yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak başarılar diledi. Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Dişli, Sağlıkta önemli gelişmelerin yaşandığı ilimizde bin yataklı Devlet Hastanesi başta olmak üzere inşaatı süren sağlık kuruluşlarına yönelik çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini söyledi. Ziyarette memnuniyetini dile getiren Sağlık İl Müdürü Aziz Öğütlü ise görevine yabancı olmadığını Sakarya için sağlık alanında üzerine düşenin en iyisini yapmaya çalışacağını belirterek Dişli ve beraberindeki İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Başkan Yardımcısı Sezai Akyol’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

TEŞKİLAT TOPLANTISI

İl Başkanı Fevzi Kılıç ziyaretlerin ardından il yönetim kurulu toplantısına katıldı. İl teşkilat binasında gerçekleşen toplantıya başkanlık yapan Kılıç, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte teşkilat çalışmalarına yönelik değerlendirmelerde bulundu.(Adatavır)

2620 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle