Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Dişli’ye İl Başkanlığında Görkemli Karşılama

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli’nin Sakarya İl Başkanlığı ziyaretinde Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile birlikte Ak Parti yönetimi tam kadro yerini aldı.

ak parti-genel-baskan-yardimcisi-saban-disli-sakaryada- (4)AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı’na getirilen Şaban Dişli, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

Başbakan olarak seçilen Binali Yıldırım, daha sonra AK Parti Genel Merkezi’nde partisinin yeni yönetimini açıkladı. AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı’na getirilen Şaban Dişli, Sakarya’ya gelerek AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. İl Başkanı Fevzi Kılıç, gençlik kolları ve partilerin yoğun ilgisi ile karşılanan Dişli, partide düzenlediği toplantıda yıldırım hızıyla çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

GEYVE EKİBİ TAM KADRO

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı olmasından sonra ilk defa Sakarya’ya gelen Şaban Dişli’yi Ak Parti il binasında karşılama heyetinde Ak Parti Geyve Teşkilatı tam kadro yerini aldı. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile beraberinde İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Belediye Meclis Üyeleri Metin Atalay, Nihat Baltaoğlu, Neşet Çakır, Kadın KOlları Başkanı Aynur Gökdemir, Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç ve tüm yönetim kurulu üyelerinin yer aldığı karşılamada Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli Geyve heyeti ile tek tek sarılarak kucaklaştı.

“SAKARYA’YA EN BÜYÜK PAYI BİRLİKTE ALACAĞIZ”

Başkan Şaban Dişli yaptığı konuşmada, “Biz büyük resme yoğunlaşmak zorundayız. Bu büyük resim Türkiye’yi 2023 için çizdiğimiz resimdir. Bu büyük resim Türkiye’nin 2023 hedefinde 500 milyar dolarlık ihracaat, kişi başı milli gelir 25 bin dolar ve dünyanın en büyük 10 ekonomisinden birisi olacak bir Türkiye’dir. Geçtiğimiz dönemler çok sık seçim oldu ve bu bizi hedeften geriye düşürmüş gibi olabilir ama inşallah yıldırım hızıyla Cumhurbaşkanı önderliğinde o hedeflere ulaşacağız. O hedefler ulaştığımız zaman o pastadan Sakarya’ya en büyük payı birlikte almaya çalışacağız” dedi.

“SOYKIRIMI ALMANYA’NIN GEÇMİŞİNDEN ÖĞRENDİLER”

Almanya’nın aldığı kararı da değerlendiren Dişli, “Türkiye’yi nasıl sıkıştırmaya çalıştıklarını örnek vermek için dün Almanya da bir karar alındı. Sözde Ermeni Soykırımla ilgili. Soykırımla ilgili bütün dünya aslında Almanya’nın geçmişinden biliyor. Ve siyasiler ilk defa hukuki kararlar vermeye başladı. Daha öncede bunu yapmaya çalıştılar ama bu ülkeyi bu tür sıkıştırmalar bizi daha fazla birlik, beraberliğe itecektir. Bir taraftan terör tetikliyorlar. Bir taraftan bu tür olayları körüklüyorlar. Bir taraftan ekonomimize balta vurmaya çalışıyorlar. İŞID diye bir bela ürettiler. Geldiler turizm kalbine Sultanahmet meydanında canlı bombalar patlattılar. Ama bizim yolumuz belli. Hedef 2023 diyorum. Hep birlikte bu hedefe yürüyeceğiz” diye konuştu.

2293 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle