Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 15 Ekim 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Şaban Dişli. “Güçlü Olmamız Lazım…”

ak parti-milletvekili-adayi-saban-disli-umurbey-kozan-bayat-koylerini-ziyaret-etti- (3)Sakarya AK Parti eski Milletvekili ve Milletvekili Adayı Şaban Dişli, Geyve İlçesi Mahallelerine yaptığı ziyaretlerine devam etti.

Şaban Dişli’nin ziyaretlerine; Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak, İlçe AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe GK Başk. Faruk Koç eşlik etti.

Gurubun ilk ziyaret yeri Umurbey Mahallesi oldu. Konuklarını Mahalle Muhtarı Osman Önal ve mahalle sakinleri karşıladı. Muhtar ve söz alan vatandaşları taleplerini açıkladı.

Gurup daha sonra; Bayat Mahallesinde Muhtar Mehmet Şafak ve mahalle sakinleri tarafından, Kozan Mahallesi Muhtarı İlhan Üzüm ve mahalle sakinleri tarafından karşılandı. Dişli mahallelerde yaptığı konuşmalarında güncel konular ile ilgili açıklamalarda bulundu ve yöneltilen soruları cevapladı.

Milletvekili Adayı Şaban Dişli mahallelerde yaptığı konuşmalarında özetle şunları söyledi: “Bizler sizlerin sorunlarını  çözüme ulaştırmak için varız. İlçe Başkanımız, Belediye Başkanımız ve ben bunu için varız, ulaşamayacağımız bürokrat yok. Bu geçiş süreci içinde Türkiye’nin bir istikrara oturması lazım, ondan sonra sorunları çözmemiz kolay. Köylerimiz her zaman bizlere destek oldu, sizlerden Allah razı olsun. Mesele ülke meselesi. Avrupa’yı görüyorsunuz bir türlü toparlanamadı. Şimdi de göç krizi yaşanıyor. Ülkemizde 2 milyon göçmen var. Avrupa bunları almayalım kendi kültürümüz kaybolur diyor, kimileri de işlerine yarayacak olanlarını alıyor. Göçmenlere Avrupa şiddet uyguluyor bir şey denmiyor, bizlerde bir sorun oldu mu orantısız güç kullanılıyor deniliyor. Bizim istikrara ihtiyacımız var. İstikrar nedir; güçlü bir hükümet. Güçlü devlet olmamız lazım, güçlü devlet olmamız için de; nüfusunuz büyük olacak, ekonominiz güçlü olacak, askeriniz güçlü olacak, hükümetiniz güçlü olacak. Bu 4 faktör olmazsa güçlü ülke olamazsınız.”

Namık Cihan. Geyvemedya.com

DİŞLİ KÖY GEZİ (5)-crop

2486 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle