Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Şaban Dişli Başbakan’ın iftar davetine katıldı

saban-dili-basbakan-binali-yildirimin-iftar-davetinekatildi (2)Başbakan Binali Yıldırım AK Parti MKYK üyeleriyle iftar programında bir araya geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Şaban Dişli ile eşi Ayşe Dişli’de iftar programına katıldı.

AK Parti’nin ertelenen hizmetleri birer birer halkın ayağına getirdiğini anlatan Başbakan Yıldırım, “Zaman zaman kapatma davaları, toplumsal ayaklanmalar. Bunlardan partimizin dirayetli idaresiyle üstesinden gelmeyi başardık” dedi.

AK Parti’nin Kurucu Lideri, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkürlerini sunan Yıldırım, “Onun yol arkadaşları olarak bize bıraktığı bu emaneti, AK Parti’yi daha da ileriye götürmek, milletimizin beklentilerini karşılamak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. AK Parti’nin geldiği noktada siyasi muhaliflerimiz ülke meselelerine çözüm üretemiyor veya böyle bir sorumluluğu almaya cesaret edemiyorlar. O yüzden bizim yükümüz iki kat artıyor. Sorumluluğumuzun farkındayız. Biz, milletin sesine kulak veren bir grubuz. Biz, buyurgan bir parti değiliz. Ezber bozan bir siyaset anlayışıyla, halkın içinden geldik ama iktidara gelince geldiğimiz yeri unutmadık. Milletimiz bize sürekli her seçimde desteğini artıra artıra bugünlere geldik. Türkiye’nin içinde bulunduğu zor şartlarda AK Parti gibi bir sigortası var. Biz de bir yanda çevremizde yaşanan insanlık dramın ortadan kaldırmak bir yandan da ülkemizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle çalıyoruz. Bölgedeki sorumluluğumuzdan dolayı dostlukları artıracağız, düşmanlıkları azaltacağız” şeklinde konuştu.

3628 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle