Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Ocak 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, üst Haberler

Saadet’ten İttifak Açıklaması..Kendi Adayımızla Seçime Katılacağız.

Geyve Saadet Partisi’nden “Yerel Seçimlerde İttifak” açıklaması..

Saadet Partisi Geyve İlçe başkanı Fikret Özer, “31 Mart yerel seçimlerinde hiç bir parti ve ittifakın içinde yer almadan kendi aday ve amblemimiz ile seçimlere katılacağız” dedi.

Saadet Partisi Geyve İlçe başkanı Fikret Özer,”Halk arasında ve medyada bazı yanlış anlaşılmalara sebep olabilecek dedikodu söylentilerin aksine, Geyve’de seçimlere kendi adayımız, kendi amblemimiz ile birlikte hiçbir ittifakın içerisinde bulunmadan seçimlere gireceğiz” dedi.

Fikret Özer; “Aday adaylarımız arasında istişare görüşmeleri tamamlandıktan sonra başkan adayımızı da halkımıza açıklayacağız. Genel Başkanımız Sn Temel Karamollaoğlu’nun kamuoyuna yapmış olduğu açıklamaya rağmen Saadet Partisi’ni değişik ittifaklar içerisinde göstermeye çalışmak yersiz söylemlerdir. Saadet Partisi olarak tüm Türkiye çapında hiçbir ittifakın içinde yer almadan kendi amblemimiz ve adaylarımız ile seçim mücadelemizi vereceğiz” dedi.

KENDİ İSMİMİZ VE AMBLEMİMİZ İLE SEÇİMLERE KATILACAĞIZ

Fikret Özer sözlerini şöyle sürdürdü; “31 Mart yerel seçimlerinde kendi adaylarımız ve kendi amblemimiz ile beraber, hiç bir ittifakın içinde yer almadan Geyvemizde seçimleri almak için mücadele edeceğiz.

Kimi kapalı kapılar ardında bir takım pazarlıklar ile milletimizin doğrudan tercihinin önüne yapısal engeller koyarak – yok şu ittifak,yok bu ittifak- diye dar iktidar hesapları ile milletimizin önüne tercihler koyanların karşısında bir alternatif olmak istiyoruz. Bütün çalışmalarımız, çabalarımız da bu istikamette olacaktır. Halkımızın da bu çalışmalarımıza en güzel karşılığı vereceğine güvenimiz tamdır”.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

1278 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle