Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

SAADET SAKARYA İL DİVANDA BULUŞTU

sakarya-saadet partisi-il-divan-toplantisi- (7)Saadet Partisi Sakarya İl Teşkilatının düzenlemiş olduğu aylık DivanToplantısı, dün akşam yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Toplantıya il ve ilçe teşkilatları eksiksiz katıldı.
Saadet Partisi Geyve ilçe Teşkilatı da, Başkan Fikret ÖZER ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan 15 kişilik bir ekiple toplantıya iştirak ettiler

İl Başkanı Sayın EyüpYILDIRIM yaptığı konuşmada: “Seçime az bir süre kala hazırlıklarımızı yapıyoruz. İlçe Kongrelerimizin büyük çoğunluğunu tamamladık. Kısa bir zamanda diğer eksiklerimizide tamamlayıp seçime güçlü bir şekilde gireceğiz İnşallah.

Gelişen olaylar gösteriyor ki Milli Görüşün bir an önce Meclise girip haksızlıkların önüne geçmesi lazımdır. Yapılan yanlış politikalar sebebiyle, içte ve dışta ülkemiz, maddi ve manevi çıkmaza girmiştir. Vatanımız, bölünmeye çalışılmaktadır. Bu sebeple canla başla çalışarak, medya yoluyla yanlış yönlendirilen halkımızı bilinçlendirmek ve şuurlandırmak mesuliyetindeyiz. Ulusal medyanın bize uyguladığı sansürü, halkımıza birebir ulaşarak yüzyüze görüşerek aşabiliriz.

Bilinmelidir ki Hak birgün mutlaka hakim olacaktır. Sizin gösterdiğiniz bu gayret ve fedakarlık, Hakkın hakim olma sürecini hızlandıracaktır. ” dedi.

Saadet Geyve İlçe Başkanı Fikret ÖZER yaptığı konuşmasında: ” 9 Kasım 2014 tarihinde yaptığımız kongre sonucunda ilçe Başkanlığı görevi bize verildi. Kongreden sonra Resmi Kurumları ve sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ettik ve çok olumlu sonuçlar aldık. Ziyaret ettiğimiz ve gittiğimiz yerlerde bizlere olan ilgi ve alakadan çok memnun olduk. Mahalle temsilcilerimizi, sandık müşahitIerimizi güncelleyerek çalışmalarımızı hızlandırdık. Halkımız, Milli Görüş’ün iktidarını sabırsızlıkla beklemektedir. Her geçen gün yeni çalışmalar yaparak, Geyve’de partimizi hakettiği zirveye çıkaracağız.” dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1832 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle