Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Nisan 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Siyaset

SAADET PARTİSİ, SEÇİM SONRASI ZİYARETLER
saadet partisi-geyve-teşkilatı-seçim-sonrası-mahalle-ziyaretleri-teşekkür (5)Saadet Partisi Geyve İlçe Teşkilatı, İlçe başkanı İrfan TUFANOĞLU, Belediye Başkan Adayı Serdar ATAY ve Teşkilat mensuplarıyla beraber, Belediye Seçimlerinden sonra da mahalleleri ziyaret ettiler.

Burhaniye, Saraçlı, Epçeler, Dereköy, Yukarı ve Aşağı Bağlarbaşı mahallelerini ziyaret eden Saadet Partililer, mahalle sakinleri ve mahalle muhtarlarıyla görüşüp itişare ettiler. Yeni seçilen muhtarlara da görevlerinde başarılar dilediler. 
Bağlarbaşı mahallesinde kurulan Bağlarbaşı Yardımlaşma ve Kültür Dernegi’de ziyaret edildi. Dernek Başkanı Süleyman Dinçer ve yönetim kurulu ile görüşen Saadet Partililer, derneğin hayırlara vesile olmasını dileyerek, ne gibi hizmetler yapılabilir hususunda görüş alışverişinde bulundular. 
Mahalle ziyaretlerinin devam edeceğini söyleyen Başkan Tufanoğlu: “Halkımızla içiçe olmaya devam edeceğiz, çünkü biz milletin partisiyiz. Diğerleri bugün var, yarın yok. Onun için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Yeni seçilmiş mahalle muhtarı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Umuyoruz ki halkımızın seçimden önce dile getirdikleri sorunlar kısa zamanda çözülür. ” dedi. 

2031 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle