Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

SAADET PARTİSİ SEÇİME HAZIR!
geyve-saadet-partisi-toplantisi- (5)Saadet Partisi Geyve İlçe Teşkilatı, yaklaşan seçimler sebebiyle çalışmalarını hızlandırdı.
İl Başkanı Sayın Eyüp YILDIRIM, İlçe Başkanı Fikret ÖZER ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı yerel ve genel meselelerin görüşüldüğü toplantı, oldukça verimli geçti. Bu Haftalık toplantılara sadece yönetim kurulu üyeleri değil, mahalle temsilcilerinin ve sandık müşahitlerinin de katılımı sağlanarak seçime güçlü bir şekilde gireceklerini belirttiler.
Saadet Partisi İl Başkanı Sayın Eyüp YILDIRIM: ” Olumsuz bu gidaşata, iktidara- muhalefete, bizden başka alternatif yoktur. Biz Milli Görüş erleri olarak geçmişten günümüze bu memlekete hizmet, hayır, bolluk ve bereket getirdik Allah’ın izniyle… Yine geleceğiz, yine bu memleketi çıkmazdan çıkararak, özlenen refah ve bereketli günleri geri getireceğiz inşaallah…
Vatanını milletini seven tüm kardeşlerime sesleniyorum ki; memleket elden gitmeden sahip çıkalım. Geçmişte sicili tertemiz olan ve dışa bağımlı olmayan Milli Görüş Saadet Partisi çatısı altında birlik ve beraberliğimizi muhafaza edelim. Geleceğimiz için, çocuklarımız için, bilhassa Allah Rızası için gayret göstererek, üzerimizden eksik olmayan bu bela ve musibetleri bertaraf edelim. Görevlerinizi bu şuurda yapmanızı rica ederek, hepinize teşekkür ediyor, Allah’a emanet ediyorum.” dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

geyve-saadet-partisi-toplantisi-5

1459 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle