Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Ekim 2013 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

Saadet Partisi Seçim İçin Kolları Sıvadı.

20131006_170132Saadet Partisi, Türkiye genelinde olduğu gibi Geyve’de de seçim hazırlıklarını başlattı.
Saadet Partisi üyelerini ve vatandaşları bilgilendirmek amacıyla yurt genelinde çalışma başlatıldı. Saadet Partisi Geyve ilçe başkanı İrfan Tufanoğlu, Saadet Partisi il yönetim kurulu üyesi Geyve müfettişi Emin Ayhan ve arkadaşları; bu çalışmaların Geyve’de yapılmasından sorumlu ekibe, kahvaltı verdi.

Başkan Tufanoğlu: “Yaklaşan seçimler dolayısıyla Saadet Partisine ve Geyve’mize yakışan dürüst, iyi ahlaklı bir belediye başkan adayıtespit etme çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah en güçlü adayımızla seçime katılacağız.”dedi.

 

Saadet Partisi genel merkezinden görevli gelen Beşir İstemi partililere yapmış olduğu konuşmada özetle şunları söyledi: “Ben 30 yıldan beri Milli Görüş teşkilatının içindeyim. Bizler bu uğurda kendimizi adamış insanlarız. İstanbul Bağcılar ilçesi belediye başkan adaylığı görevini bana vererek, sırtıma ateşten bir gömlek giydirdiler. Zor bir görev olduğu için böyle diyorum. Milli Görüş davasına inanmış dostlarım sayesinde seçimden galip çıkacağız. Eğer sizler de aynı azmi gösterirseniz Geyve belediye başkanlığını da kazanırsınız.

 

Rahmetli Necmettin Erbakan hocamız bize; çevrenin sorunlarını bilen, çalışkan, kendisine güvenen ve inançlı insanlar olursanız her işi başarırsınız derdi. İşte bizler de bu imanla yola çıktık, Allah’ın izniyle başaracağız.” dedi.

 

Saadet Partisi Geyve ilçe başkanı İrfan Tufanoğlu, Saadet Partisi il yönetim kurulu üyesi Geyve müfettişi Emin Ayhan ve parti merkezinden gelen görevliler; esnafı, kahveleri dolaşarak vatandaşa bilgilendirici açıklamalar yaptı.

 

1860 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle