Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Kasım 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset

SAADET’TEN RESMİ KURUMLAR ZİYARETİ

geyve-saadet partisi-resmi-kurumlari-ziyaret-etti- (8)Saadet Partisi Resmi Kurumları Ziyaret Etti

9 Kasım 2014 tarihinde yapılan Kongre sonucu yenilenen Geyve Saadet Partisi İlçe Teşkilatı, Başkan Fikret ÖZER ve Yönetim Kurulu üyeleri ile beraber Geyve’deki Resmi kurum ve Sivil Toplum Kuruluşları ile yapılan tanışma programı çerçevesinde ziyaretler gerçekleştirdi. Bu ziyaretlerde Geyve’miz ve ülkemiz hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan başkan Fikret ÖZER: “Ziyaretlerimizde, ağırlıklı olarak maddi ve manevi kalkınmanın şart olduğunu ve Geyve İlçemizin çözüm bekleyen sorunlarını dile getirdik. İlçemizdeki mevcut sorunlardan altyapı çalışmalarının çevreye ve halka verdiği rahatsızlıklar, Karaçay deresinin ıslahı ile ilgili halktaki tekrar yaşanabilecek sel taşkını endişesi dile getirildi.

Bu çevresel rahatsızlıkların giderilmesi ile ilgili Belediye Başkanı Sayın Murat KAYA bizlere, Nisan ayı sonuna kadar bu altyapı çalışmalarının biteceğini söyledi. Bizde takipçisi olacağımızı belirttik.

Uzun süredir kapalı olan Merkez Camii tuvaletlerinin bir an önce yapılıp, faaliyete geçirilmesi gerektiğini ifade ettik” dedi.

Başkan Fikret ÖZER: “Gayet olumlu geçen bu ziyaretlerimiz sonucunda, bizleri kırmayarak değerli vakitlerini ayıran başta, Kaymakamımız Sayın İdris AKBIYIK olmak üzere, Belediye Başkanımız Sayın Murat KAYA, Müftümüz Sayın Ali ERHUN, Nüfus Müdürümüz Sayın Osman İSLAMOĞLU, Vergi Dairesi Müdürümüz Sayın Gaffar KOÇAK, Mal Müdürümüz Sayın Serdar Suat AYTEK, Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürümüz Sayın Mehmet BALTACI, Muhtarlar Derneği Başkanı Sayın Süleyman PINAR, Esnaf Odası Başkanı Sayın İsmail BULUR, Şoförler Odası Başkanı Sayın Aykut YURT ve Geyve Koop. Başkanı Sayın Ali DEMİR’e gönülden teşekkür ederiz.

Geyve’mizdeki sorunların takipçisi olmaya devam edeceğiz. Milli Görüş Partilerinin, bu ülkede çığır açan hizmetleri oldu. Kutuplaşmanın, kamplaşmanın, maddi ve manevi yozlaşmanın, ahlâki çöküntünün zirve olduğu günümüzde ülkemiz; birlik ve beraberliğe, sağduyuya, İslâm kardeşliğine her zamankinden daha fazla muhtaçtır.

Önce Ahlâk ve Maneviyât diyen Milli Görüş Partilerinin, bu ülkede çığır açan hizmetleri olmuştur. Elbirliği ile hayırlı hizmetler yaparak, bu sıkıntılardan kurtulabiliriz. Niyetimiz; Dedelerimizin canları pahasına bize bıraktıkları bu Din ve Vatanı, gelecek nesillere sağlam bir şekilde ulaştırmaktır. Rabbim bu amaca hizmet eden tüm kardeşlerimden razı olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

 

1750 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle