Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset

Saadet Partisi, Mahalle Taramalarına Devam Ediyor

geyve-saadet-partisi-ceceler-koyu-ziyareti- (7)Saadet Partisi Geyve İlçe Teşkilatı, Milletvekili Aday Adayı Fikret Özer’le beraber kalabalık bir katılımla mahalle taramalarına Çine ve Ceceler ile devam etti.

Her iki mahallede de konuşma yapan SP Milletvekili Aday Adayı Fikret Özer yaptığı konuşmada, halkın ekonomik sorunlarına, toplumun içine düştüğü ahlaki, manevi sorunlara değindi. Mevcut iktidarın çiftçinin-köylünün dertleri ile ilgilenmediğini, çiftçinin perişan haline çözüm olamadığını; mazotun, gübrenin, tohumun fiyatlarının, ürün fiyatlarından çok çok üstünde seyretmesinden dolayı çiftçinin ezildiğini söyledi.

Mahalle sakinlerinin sorunlarını da dinleyen Fikret Özer, Büyükşehir Yasası ile İl sınırları içerisindeki tüm mahallelerin Büyükşehir kapsamına girmesi ile bu mahallelere hizmet götürmekte sıkıntı yaşandığını, hizmetin gitmediğini; aksine bu mahalle sakinlerine ek maddi külfetler yüklediğini, köylünün imece usulü ile binbir zahmetle getirdiği içme sularına Büyükşehir Belediyesi’nin gelip saat takmasının da büyük bir sorun olacağı tespitinde bulundu. Cebinde harçlığı olmayan vatandaşlarımız, bu bedelleri nasıl ödeyeceğiz diye şimdiden kara kara düşünüyor dedi.

Saadet Partisinin iktidarı ile; memlekette çiftçinin yüzünün güleceğini, çiftçiye desteğin maximum düzeye çıkartılacağını söyledi.

Çalışanlara verilecek maaş zammı ile, ekonomide yaşanan canlılıkla ilk önce çiftçinin ürünün para edeceğini söyleyen Milletvekili Aday Adayı Fikret Özer, mahalle sakinlerinden Saadet Partisi’ne oy vererek desteklemelerini talep etti.

Geyvemedya.com/Haber Merkezi

1597 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle