Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Haziran 2012 | Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset

Saadet Partisi  Geyve İlçe yönetimi internet haber yayıncılığı yapan yerel basın bürosunu ziyaret etti.

İlçe Yönetimi ile İl gençlik Kolları başkanlarınında hazır bulunduğu ziyarete;  Geyve ilçe Başkanı İrfan TUFANOĞLU, Sakarya Gençlik Kolu Başkanı Uğur GİRGİN, Geyve İlçe Gençlik Kolu Başkanı Ömer DEMİR , Pamukova İlçe Gençlik Kolu Başkanı Fatih BALABAN, ile yönetim kurulu üyeleri, Abdullah AKSU, Ali Ahmet ÇELİK, Kemal TUNCA, Muhittin SARI, Ömer İHTİYAR, Şaban PİR katıldı.

Sakarya ili ve ilçemizdeki gençlik ile milletimizin üzerinde oynanan kültür yozlaşması  üzerinde fikirlerin istişare yapıldığı ziyarette Saadet Partisi Geyve İlçe Başkanı İrfan Tufanoğlu;

Ülkenin genel ve güncel sorunlarına değinip, ayrıca gençlerimizi bilinçlendirmek ve kültürlü bir nesil yetiştirmede çalışmalar yapılması gerektiğini belirtti.

Saadet Partisi Sakarya Gençlik Kolu Başkanı Uğur GİRGİN ise ”Elimizden alınan gençliğimiz ile, ahlaki değerlerimizin körelmemesi için  bilinçli ve duyarlı gençlik yetiştirilmesi çabaları içersinde olmalı bunuda  düzenli toplantılarla sorunları analiz ederek  sivil toplum kuruluşlarıyla çözüm yolları aramak için bu toplantılarımıza önem veriyoruz dedi.

Adnan DİNÇER-Geyvemedya.com

1538 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle