Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Nisan 2012 | Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, Siyaset

Saadet Partisi Geyve İlçe Teşkilatı, köy ziyaretlerine devam ediyor.

Köy Başkanlarının talepleri üzerine Bayat, Kozan, Bozören, Çengel ve Safiköye yapılan ziyaretlere İlçe Başkanı İrfan TUFANOĞLU, İlçe Müfettişi Ahmet ŞEN ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Gezilerle ilgili açıklama yapan Sp. İlçe Başkanı İrfan TUFANOĞLU şöyle konuştu. ” Saadet Partisi Geyve Teşkilatı olarak Geyve’nin köylerini gezmeye devam ediyoruz. Bu gezilerimizde köylümüzün sorunlarını yerinde görüp çözüm yollarını tartışıyoruz. Özellikle mazot fiyatlarındaki artış köylümüzün en çok şikayetçi olduğu meseledir. Bunun yanında ürettikleri malın pazarlamasında fiyatları başkalarının belirlediğini ve sattığımız malların bazen paralarını alamadıklarını, çözüm yolununda köylerde çiftçi birlikleri kurup kooperatifleşmenin olduğunu söylüyorlar. Yetkililerin bu sıkıntılarla ilgilenip girişimde bulunarak köylümüzü bilgilendirerek yardımcı olmalarını istiyorlar.

Ayrıca Başkan Tufanoğlu; Teşkilat olarak Geyve’mizin 63 köyünü tek tek gezerek köylümüzün yanında olduğumuzu bundan önce gösterdik ve göstermeye devam edeceğiz.” dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1081 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle