Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

SAADET PARTİSİNDEN AKDOĞAN ZİYARETİ

SAADET-PARTİSİ-AKDOGAN-ZİYARETİ- (9)Saadet Partisi Akdoğan Mahallesini Ziyaret Etti.

Saadet Partisi Geyve İlçe Teşkilatı, Fikret Özer başkanlığında seçim çalışmalarına mahalle ziyaretleri ile devam ediyor. Bu program dahilinde Akdoğan mahallesinde geniş katılımlı ziyaret gerçekleştirildi. Yapılan bu ziyaretten köylüler ve parti teşkilat mensupları gayet memnun kaldılar.

Ülke sorunları ve yöremizdeki sıkıntıların ele alındığı ziyarette köylü vatandaşlar sorunlarını dile getirdiler. Çiftçilikle geçinen köylü vatandaşlar, yıllardır tarım ve hayvancılık sektöründe yanlış uygulanan politikalar SAADET-PARTİSİ-AKDOGAN-ZİYARETİ- (4)sonucunda elde edilen gelir ile ancak masrafları karşılayabildiklerini, mazot ve gübre maliyetlerini zor karşılayabildiklerini dile getirdiler.

Köyde yetişen yeni genç neslin tarımla uğraşmaktan kaçtığını, yevmiyeyle çalışmaya razı olup, diğer yerlere budamaya gittiklerini belirten Akdoğan sakinleri, son bir iki yıl içinde köyde yetişen 50 kadar gencin köyden göç edip şehre yerleştiğini ifade ettiler.

Uzun süre köylülerin sorunlarını dinleyen Başkan Fikret Özer , memleketteki sorunlar ile ilgili parti politikalarını ve çözüm yollarını vatandaşlara anlattı. Daha önceki Milli Görüş iktidarları döneminde uyguladıkları ekonomik ,sosyal, kültürel politikalarla ve manevi kalkınma ile memleketi şaha kaldırdıklarını; ve yine önümüzdeki genel seçimlerde milletten alacakları destekle iktidara geldiklerinde bu şahlanışa kaldığı yerden devam ettireceklerini söyledi.

SAADET-PARTİSİ-AKDOGAN-ZİYARETİ- (10)Başkan Özer,Milli Görüşten sonra yıllardır ihmal edilen çiftçiye köylüye gereken önemi yine kendi iktidarlarının vereceğini, “köylü milletin efendisidir” sözünü gerçeğe dönüştüreceklerini, çiftçiye, memura, işçiye hakettikleri ücreti vererek normal yaşama standartlarına kavuşturacaklarını ifade etti. 949 TL asgari ücrete mahkum olan 9,5 milyon insanımız var. 6,5 milyon kişi de sosyal yardımlara mahkum edilmiş. Dış borcumuz yok aldatmacasıyla bizleri kandırıyorlar. Halbuki 13 senede 650 Milyar Dolar sadece faiz ödemesi gerçekleşti. Bu seneki bütçeden faize ayrılan pay 54 milyar dolar. Boşa giden bu para halka dağıtılacak olsa 949 TL olan asgari ücret 1700 TL olacak ve kimse sosyal yardımlara muhtaç olmayacak. İnşallah biz iktidara gelirsek bu faize akan paraları halka dağıtacağız. 96-97 Refahyol döneminde Rahmetli Erbakan hocamızın yaptığı gibi bütün kesimlere geçinebilecekleri oranda zam yaparak gelir seviyelerini normal yaşam standartlarına kavuşturacağız diyen Başkan Fikret Özer, bunları gerçekleştirebilmek için sizlerin desteklerinizi istiyoruz dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

SAADET-PARTİSİ-AKDOGAN-ZİYARETİ- (8)

 

1721 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle