Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Mayıs 2016 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Romanlar Öfkeli…

Geyveli-romanlar-uyusturucu-saticilarina-karsi-kaymakamliga-dilekce-verdiler- (5)Geyve İlçesi Çeltikler Mahallesinde yaşamlarını sürdüren roman vatandaşlarımız, son günlerde yaşadıkları sıkıntılarını anlatan, düzenledikleri ve 384 imzalı olan şikayet dilekçesini kaymakamlığa sundu.

İlçe Kaymakamı İlyas Memiş’i makamında, Çeltikler Mahallesi Muhtarı Kemal Ağaçdelen başkanlığında İhtiyar Heyeti ile ziyaret eden grup sıkıntılarını anlatarak düzenledikleri şikayet dilekçesini takdim etti.

Muhtar Ağaçdelen yaptığı konuşmasında; son günlerde mahallede yaşadıkları, uyuşturucu satıcıları ile ilgili sorunlarını açıkladı. Diğer konuklar da tek tek söz alarak toplumun gözünde kötü bir imaj kazanmak istemediklerini, uyuşturucu ile mücadele eden emniyet kuvvetlerinin daha sıklıkla önlemler almalarını istediklerini anlattı.

Kaymakam İlyas Memiş kısa konuşmasında; duyarlılıkları için kendilerini kutladı, alınan önlemlerin daha arttırılması için gereken görüşmelerin yapılacağını, uyuşturucu ile mücadelede mahalle baskısının daha güçlü kullanmalarını istedi.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

 

 

1697 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle