Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Ağustos 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Reyhan Karagöz Çetin’in”Hayatla Arama” yeni kitabı satışa çıktı

Reyhan Karagöz Çetin’in”Hayatla Arama” yeni kitabı satışa çıktı

Reyhan Karagöz Çetin’den hafızalarda yer edecek bir hikaye

AYRI BİR HAYAT: Reyhan Karagöz Çetin kitabıyla ilgili, “Ve mutlu son. Sabırla ve tatlı bir heyecanla beklediğim kitabım nihayet elimde. Her sayfasında ayrı bir hayat, ayrı insan var. Zamanda yolculuğum, anılarım, hayallerim, ümitlerim. Acabalar, keşkeler, belkiler ve elbette ki Geyve. Anılarım hikaye ve denemelerim var bu kitapta. Aslında bir bakıma deneme ve hikayelerim de benim anılarım. Çünkü hayatıma değen insanlar veya onlarla beraber yaşadıklarımız bazen hikaye olup daldı sayfalarıma, bazen de beni düşüncelere tahlillere zorlayıp deneme olarak”  ifadelerine yer verdi.

BAŞUCU KİTABI: Çetin, “Geçmişte yaşananlar bazen güldürerek bazen şaşırtarak, bazen de üzerek girdi yazılarıma.  Geyve’nin sokakları, çocukları, oyunları, acıları, yaşayıp yaşattıkları var; diğer yanda İstanbul’da var olma, ayakta kalma mücadelem.  Geyve’de başlayan nefesim Paris, Moskova, Venedik, Petersburg, Brüksel sokaklarında nasıl devam etti onlar var. Bir de ev hayatının insanı içine alan, o öldürmeyen ama oldurmayan rutininden,  o yorgunluk bilmeyen çarkın elinden kendimi nasıl kurtardığım var.  Herhangi bir sayfasından açıp okuyabileceğiniz, bazı sayfalara durup durup döneceğiniz, aaa bu hikayedeki insan acaba ben miyim diyeceğiniz bir başucu kitabı olacağına inanıyorum ben”  şeklinde konuştu.

1260 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle