Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Ekim 2013 | Alt Haberler, Sakarya

Recep Soytürk, Meclis’e Veda Etti..

2_Recep_SOYT__RKSakarya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Soytürk Meclis’e veda etti.

Geyve’nin Ayrı Bir Önemi Vardı.

İlçemize yapılan yatırım ve ayrılan eğitim , köydes  ödenekleri ile Geyvelilerin gönlünde ayrı bir yeri olan Sakarya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri  Recep Soytürk İskenderun Kaymakamlığına atandı.

Geyve mezunu olması ve özellikle okul yıllarının ilçemizde geçmesinden dolayı ayrı bir önem verdiği Geyve’mizde geriye doğru baktıkça adından söz ettirecek bir çok projede imzası ve katkısı bulunan Soytürk,  Sakarya İl Özel İdaresi Meclis salonunda yaptığı konuşma ile Meclis’e veda etti.

Helallik aldı..

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Soyutürk son konuşmasında,  “Birlikte güzel hizmetler yaptık. Çok güzel işler yaptık. Birlikte iyi hizmetler verdik. Bundan 5 yıl önce 30 milyon lira olan bütçemiz, bugün yaklaşık 94 milyon liradır. Bu çalışmalar sırasında taleplerin bir kısmını yaptık, bir kısmını yapamadık. Bu işler oluyor. Bunlar neden olmuyor diye belki bir kırgınlık olabilir. Ben size hakkımı helal ediyorum Siz de bana haklarınızı helal ediniz. İki valimizle çalıştım. Önderlik, ağabeylik ettiler. İki meclis başkanımızla da çalıştım. Ben her birinizden memnunum. İyi ki gelmişim Sakarya’ya, iyi ki çalışmışım. Hatay’da artık sizin de bir eviniz var. Misafirim olarak bekliyorum” dedi.

Oktay Yıldırım ise konuşmasında, “Zaman zaman birlikte çalıştık. Bazen belki fikir ayrılıklarımız oldu, ama biz ondan bir şeyler öğrendik. Kendisi muhtemelen Hatay’da İskenderun’a kaymakam olarak atanacak. Görevinde başarılar diliyorum” dedi.

recep soytürk iskenderun kaymakamlığına atandı

3000 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle