Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

RAMAZAN TIR’INA GEYVE’DE BÜYÜK İLGİ

BUYUKSEHİR-GEYVE-İFTARİ-MOBİL-TİR-EGLENCESİ- (2)Ramazan coşkusunu ilçelere ulaştıran Büyükşehir Mobil Etkinlik Tırı’nın bu seferki durağı Geyve oldu. Birbirinden renkli görüntülere sahne olan etkinlikler sonunda çocukların mutlulukları yüzlerinden okundu.

Ramazan etkinlikleri kapsamında Geyve’ye getirilen Mobil Etkinlik Tır’ı, izleyenlere keyifli bir Ramazan akşamı yaşattı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı ve Geyve Belediyesi Sosyal ve Kültürel İşler Müdürlüğü tarafından Ramazan etkinlikleri kapsamında Geyve Cumhuriyet Meydanında düzenlenen ücretsiz etkinliğe vatandaşlar ve özellikle çocuklar yoğun ilgi gösterdi. Meydanı tıklım tıklım dolduran vatandaşlar etkinlik süresince hoş vakitler geçirdi. Mobil etkinlik sahnesi Geyveli vatandaşlarımıza muhteşem bir Ramazan gösterisi izletmek ve huzur dolu bir ramazan akşamı yaşatmak için hazırlanan Tır’da izleyenlere Mehteran ve çocuk etkinlikleri gibi pek çok etkinlik ve dinleti yapıldı.

Günün sonunda çocuklara ikram edilen Tarihi Osmanlı Macunu ise eskimeyen lezzetiyle çocukların büyük beğenisini kazandı. Programda ayrıca miniklere çok çeşitli hediyeler de verildi .

Namık CİHAN/Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2537 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle