Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Temmuz 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Videolar

 

Ramazan Öncesi Sahiller Doldu, Taştı..

Ramazan Ayına 1 gün kala havanında güzel olması sebebi ile günü birlik tatilciler sahillere aktı..

Turizm potansiyelinin en yoğun günlerini yaşandığı , tatilcilerin akın ettiği Karadeniz plajları, Akdeniz’i aratmıyor.

Kefken Kerpe Kayalıklarından Tehlikeli Atlayış ile geyvemedya

İlimizdede Karadeniz kıyısında yeşili ve mavinin her türlü tonunu içinde saklayan Kefken-Kerpe-Cebeci hafta sonunu deniz ve doğa ile doya doya yaşamak isteyenlerin akınına uğradı.Denizin keyfini çıkaran tatilciler, bölgede bulunan otel, motel ve pansiyonları doldurdu.

Sahillerde adım atacak dahi yerin olmadığı bölgelerde şemşiyesini kapan vatandaş kendisine bir yer aramanın derdine düştü.

Belkide en göze çarpan sahil kesimi olmasına rağmen diğer Ege ve Akdeniz sahil bölgeleri gibi fahiş fiyatların olmamasıydı..

Sahil Bölgesi olan Kefken-Kerpe ve Cebeci’nin İstanbul  İzmit ve Adapazarı’na  yakın olması nedeni ile  bu bölgelerdeki vatandaşların yoğun rağbet ettiği görüldü.

Bizlerde  https://geyvemedya.com   ailesi olarak   yeşil ve mavi tonun kendine has güzelliklerini siz değerli okuyucularımız ile paylaşmak istedik.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

Yeşilin mavinin her tonunu paylaştığımız bu gezide gözümüze çarpan bu zakkumun rengarenk güzelliğiniz sizlerle paylaşmamak olmazdı..

Tehlikelide olsa adrenalin meraklısı gençlerin yaklaşık 15 mt.lik kayalıklardan denize atlamaları izleyenlere müthiş heyecan verdi…

5818 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle