Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Haziran 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Proje Olanlarla Değil, Projesi Olanlarla Yolumuza Devam..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya Mitingi öncesi ilçe Gençlik Kolları Başkanı Koç’a Geyve’deki tüm genç kardeşlerimize  ve Geyveli hemşerilerimize selamlarımı yolluyorum, dedi.

Ak Parti Geyve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç; Sakarya Demokrasi meydanında gerçekleştirilen dev miting’de Cumhurbaşkanımız ile kısa görüşme fırsatı oluştu. Sayın Cumhurbaşkanımız Geyve gençliğine çok selamlarını iletti.

PROJE OLANLARLA DEĞİL ;PROJESİ OLANLARLA YOLUMUZA DEVAM

Ak Parti Geyve Gençlik kolları başkanı Faruk Koç ; Akparti gençliğe değer veren tek partidir.Seçilme yaşını 30 yaşından 18 yaşa düşüren parti ak partidir. Gençlere siyasette söz hakkı veren ve milletvekili adaylığında 18-25 yaş arası 57 tane genç adayı bulunan parti ak partidir.Özellikle geleceği yaşayacak olan biz gençler için 24 Haziran seçimleri tarihi dönüm noktasıdır yola çıktığımız günden bugüne her zaman hedefler koyarak tüm projelerini hayata geçiren partimizin 2023 hedefleri bu dönemde gerçekleşecektir.Şöyle bir muhalefete baktığımızda ne sağcısı kalmış,ne pkk’lısı kalmış,ne solcusu kalmış hepsi bir olup Cumhurbaşkanımıza Ak partimize karşı ellerinden gelen her şeyi bir ağızdan yapıyorlar.Hepsinin söylemleri bir,ağızları bir,proje yok hedef yok tamamen yıkım ekibi biri sarayı yıkacam diyor,biri uçakları satacam diyor,biri hızlı trene ne gerek var diyor.Allah muhafaza biz geçmişi unutmadık ekmek kuyruklarında beklediğimiz günleri,hastahanelerde sınıf ayrımı yapıldığı günleri,sağlık karnesi rezilliklerini,çöp dağlarını,bir sınıfta 70 kişi okuduğumuz günleri unutmadık,hele ki okul açıldığında kitap parası denkleştiremediğimizde üst sınıfların eski kitaplarını kapmak için birbirimizle yarıştığımız O günleri..

Nerden nereye! Devletimiz yeter ki oku kitap veriyor burs veriyor,her doğan birey ailesinin sosyal güvencesi olsun olmasın devlet tarafından 18 yaşına kadar sağlık hizmetinden ücretsiz yararlanıyor.Hamdolsun biz gençlere düşen bilinçli olmak,eskileri yaşamadıysak okuyup öğrenip ders almak,proje olanlarla değil projesi olanlarla yola devam etmek bu seçim biz gençlerin seçimi bu seçimde özellikle ilk defa oy kullanacak olan genç kardeşlerimiz sadece ilk oylarını kullanmış değil aynı zamanda 2023 hedeflerimizin gerçekleşeceği bu tarihi döneme mühür vurmuş olacaklar.

Bizim içim kıymetlisin genç kardeşim!

Davana Reisine sahip çık sen yoksan bir kişi eksiğiz. İnşaallah bizim bilinçli gençliğimiz doğru kararı vererek istikrar devam diyecektir ve yine inşaallah bizim gençliğimiz 2023,2053 ve 2071 hedeflerine kenetlenerek yaparsa yine ak parti yapar diyecektir.

Geyvemedya/Haber Merkezi

2097 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle