Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Mart 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Prof. Sofuoğlu “Cumhurbaşkanlığı Sistemini” Anlattı.

Ak Parti Geyve İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen konferansta, Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu “Cumhurbaşkanlığı Sistemi” ni anlattı.

Konferansa; Ak Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak, Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir ve Üyeler, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç ve Üyeler, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Konferansın açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Murat Kaya özetle şunları söyledi: ” Bu konferansta referandum konusu olan Cumhurbaşkanlığı Sistemi açıklanacak. Net olmayan bilgiler ile toplumumuzun kafası karıştı. Biz idarecilerin de bu konuyu halkımıza anlatması lazım. Benim bir beyanatım var; halkımız yanlış karar vermez diye. İnanın bu halk yanlış karar vermez. Ama bunu çok iyi anlatmanız lazım. Bu sistem Türkiye’nin, Dünyadaki en büyük 10 ekonomisinin içine girmesini sağlayacak. Hızlı kararlar alınacak ve hızlı uygulanacak. Bundan sonra bu ülkede koalisyonların olma şansı yok. Tek başına iktidar. 5 sene sonra vatandaş bizleri beğenmezse iktidardan indirir”, dedi.

Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu konuşmasında özetle şu bilgileri verdi: “Türkiye de ve Dünya da ki gelişmelere baktığımızda, savaş kan ve ölüm haberleri duyuyoruz ve de ne yazık ki Müslüman kanı. Bunları yapanlar batılılar. Haçlı Ruhu hiç kesilmedi. Dünya yı karıştıran bu batılılar ve ne yazık ki bizim aydınların itibar ettikleri de bunlar. Arap Baharı diye Dünyayı karıştıran adam da bu Henry Kissinger dır. Diğeri de Bernard Lewis tir. Ortadoğu haritaları hazırladılar. Çark Caddesi Sakarya için ne ise, Ak Deniz Dünya için odur. Ak Deniz Dünya ticaretinin bir numaralı havzasıdır. Ticaret; kaynakların, zenginliklerin en kolay, en tartışmasız, en kavgasız el değiştirme yöntemidir. Sömürgenin en mantıklı aracı. Ticaret ile sizleri soyarlar ruhunuz bile duymaz. Silah dayasalar zorla paramı aldılar deriz.”

Namık Cihan/Geyvemedya.com

1997 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle