Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Kasım 2017 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Plakasız Oto ile Motosikletlere Akaryakıt Verilmeyecek

EMNİYET’TEN ÇOK ÖNEMLİ UYARI

İl Emniyet Müdürlüğü’nce alınan karar doğrultusunda bundan böyle akaryakıt istasyonları plakasız motosiklet, otomobil ve benzeri araçlara yakıt vermeyecek.

Konuyla ilgili Valilik tarafından yapılan açıklamada, “İl sınırları içerisinde çalıntı ve özellikle plakasız motosikletlerin yoğun olarak bulunduğu, bu tarz plakasız motosiklet türü araçların terör eylemleri ve diğer suçlarda da kullanılabileceği, bu tür araçların akaryakıt istasyonlarından direk veya bidon, şişe vb. kaplarla yakıt alabileceği değerlendirildiğinden, ilimiz sınırları içerisinde faaliyet gösteren akaryakıt istasyonlarından plakasız motosiklet, otomobil vb. araçlara akaryakıt verilmemesi ve açıkta akaryakıt satışına sınırlama getirilmesini amaçlamaktadır. Bu karara; Sakarya İl sınırı içerisinde faaliyet gösteren akaryakıt istasyonlarında plakasız motosiklet, otomobil vb. araçlar ile bidon, şişe ve benzeri kaplarla ya da açıktan yakıt alım ve satışının düzenlenmesi hususlarını kapsamaktadır” denildi.

Karara uymayan akaryakıt istasyonlarına cezai işlem uygulanacağı bildirildi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

3103 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle