Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Aralık 2015 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

Pehlivan Ticaret’ten EVET Dedirten Evlilik Kampanyası

Pahlivan Züccaciye’de Yılın Son çeyiz kampanyası, Çeyiz Seti Almanın Tam Zamanı

pehlivan-zuccaciye-ceyiz-kampanyasi-Geyve’de faaliyetini sürdüren PEHLİVAN ZÜCCACİYE evlilik hazırlığı yapan çiftlere sunduğu modern çizgilerin hakim olduğu, kaliteli ve şık tasarımlara sahip çeyiz setleri ürünleri ile evlilik telaşı yaşayan çiftlerin yüzünü güldürüyor.

Evlilik hazırlığı yapanların aradıkları her şeyi bulabilecekleri birbirinden şık çeyiz setleri, uygun fiyatları ile telaş içinde olan çiftlere bayram havası yaşatıyor. PEHLİVAN ZÜCCACİYE çeyiz setleri tenceresinden porselen takımına, çatal bıçaktan cezve takımına kadar mutfak ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. Mutfağında ve yemek masasında her şeyin en iyisinin yer almasını isteyen çiftler, PEHLİVAN ZÜCCAİYE Çeyiz Setleri ile hayallerine kavuşuyor.

Güvenli alışverişin yanı sıra açık hesap satışı sunduklarını belirten PEHLİVAN ZÜCCACİYE yöneticisi Fatih Pehlivan “Mağazamızın 2015 yılı son çeyiz  kampanyası kapsamında düğün hazırlığı yapan çiftler için uygun çeyiz paketleri kampanyaları var. Tüm Geyveli hemşerilerimizi 2015 yılının son kampanyaları ile çeyiz setlerini görmek üzere mağazalarımıza bekliyoruz dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3150 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle