Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Nisan 2019 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sakarya, Sür Manşet, Yaşam

Patronunu ve Ailesini Katledip İntihar Etti

İntihar etti

Adapazarı Cumhuriyet Mahallesi’nde yaşayan İsmail Bozbay patronunu öldürdükten sonra eşini ve kızını öldürüp intihar etti.

Adapazarı ilçesinde dün patronu Ahmet Kuzgun’u namaz kılarken arkadan ateş ederek üç kurşunla öldüren İsmail Bozbay, eşini ve kızını öldürdürerek intihar etti.

Erenler’de dün öğleden sonra patronu Ahmet Kuzgun’u öldürdükten sonra kayıplara karışan İsmail Bozbay’i polis her yerde arıyordu. İsmail Bozbey’in ailesine ulaşamayan polis ekipleri gece yarısı 02.30 sularında Adapazarı İlçesi Cumhuriyet Mahallesi’ndeki evine girdi.

Bozbey’in evine giren polis ekipleri şok eden anzarayla karşılaştı. İsmail Bozbay’in eşi Aycan ve küçük kızı Serra’nın da cesedini gördü. Ahmet Kuzgun’u öldüren İsmail Bozbay’inde cansız bedeni ile karşılaştılar.

Polis ekipleri katil zanlısının eşi ve kızını öldürdükten sonra kendi canına kıydığını düşünüyor.

Polis ekipleri Cumhuriyet Mahallesi’nde ki evde inceleme yaptıktan sonra cesetleri otopsi yapılmak üzere Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Otopsi Merkezi’ne nakletti.

İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği Ekipleri patronunu öldüren ve ardından eşini ve kızını öldürdükten sonra intihar eden İsmail Bozbay olayının sırrını çözmeye çalışıyor.

Kızını kalbinden vurmuş!

Erenler’de bulunan bir inşaat ofisinde birlikte çalıştığı Ahmet Kuzgun’u namaz kıldığı sırada sırtından vurarak öldürdükten sonra evine gelerek eşini ve kızını da öldürüp intihar eden İsmail Bozbay’ın cinayetleriyle ilgili ilginç detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

KAHREDEN BENZERLİK

Aralarında alacak-verecek meselesi sebebiyle daha önceden de tartışma yaşanan Ahmet Kuzgun’u Erenler İlçesinde bulunan ofisinde namaz kıldığı sırada sırtından 3 kurşunla vurduktan sonra kayıplara karışan katil zanlısı İsmail Bozbay’ın, olay yerinden ayrıldıktan sonra bir süre gezdiği ve daha sonra eve gelerek evde namaz kılan eşini de tıpkı Ahmet Kuzgun gibi namaz kıldığı sırada sırtından vurduğu öğrenildi. Öte yandan not bırakıp intihar etmeden önce de 3 yaşındaki kızı Serra’yı kalbinden vurarak öldürdüğü öğrenilen İsmail Bozbay’ın bıraktığı 4 sayfalık notta Ahmet Kuzgun ile birlikte daha önce borsaya para yatırdıkları ve bu sebeple aralarında tartışmaların yaşandığına dair iddiaların bulunduğu öğrenildi.

“Perişan olmamaları için…”

Dün Erenler’de birlikte çalıştığı Ahmet Kuzgun’u öldürdükten sonra evine gelerek eşi Aycan ve 3 yaşındaki kızı Serra’yı vurduktan sonra intihar eden İsmail Bozbay’ın 4 sayfalık mektup bıraktığı öğrenildi.

“PERİŞAN OLMAMALARI İÇİN”
Edinilen bilgilere göre, aralarında daha önceden alacak verecek meselesi bulunan Ahmet Kuzgun ve İsmail Bozbay’ın daha önceden de tartışmalar yaşadığı ve İsmail Bozbay’ın bıraktığı notta Ahmet Kuzgun’u korkutmak için yanında silah taşıdığını ancak kavga sonrasında cinnet geçirerek silahla ateş ettiğini yazdığı, daha sonradan ise eve gelerek kızıyla eşini öldürüp notları öyle yazdığı belirtildi. Küçük kızını öldürdükten sonra pişman olduğunu ancak olay sonrası ailesinin sorun yaşamaması için ailesini öldürdüğünü ve kendisininde pişmanlık yaşayarak intihar ettiği ifadelerinin yer aldığı iddia edilen 4 sayfalık not emniyet ekiplerince incelemeye alındı.

Sonsuzluğa uğurlandılar

İsmail Bozbay, birlikte çalıştığı Ahmet Kuzgun’u Erenler İlçesinde bulunan ofisinde silahla öldürdükten sonra eve giderek eşi Aycan Toy Bozbay ve 3 yaşındaki kızları Serra Bozbay’ı öldürerek intihar etmişti. Yaşanan acı olayda hayatını kaybedenler son yolculuklarına uğurlandı.

Arifiye ilçesinde yaşayan 36 yaşındaki Ahmet Kuzgun, Arifiye Karaaptiler Mahallesi Merkez Camii’nde ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Karaaptiler Mahalle Mezarlığına defnedilirken eşi Aycan Toy Bozbay ile kızları Serra Bozbay’ı öldürerek intihar eden İsmail Bozbay ise Akyazı İlçesinde bulunan Gazi Süleyman Paşa Camii’nde ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

KAYNAK:Haberlisin.com

6064 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle