Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Ekim 2013 | Alt Haberler, Siyaset

Pamukova’nın sürpriz adayı hızlı başladı..

GÜVEN ÖVÜNHafta başında Ak Parti Pamukova ilçe teşkilatına yaptığı başvuru ile aday adaylığını ilan eden Eczacı Güven Övün çalışmalarına hızlı başladı..

Övün, Hastaneyi ve Diğer Kurumları Ziyaret Etti
Ak Parti Pamukova Belediye Başkan aday adayı Eczacı Güven Övün çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
Pamukova’nın genç, dinamik, dürüst esnaflarından ve Ak Parti Pamukova Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Güven Övün seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Aday Adayı Eczacı Güven Övün Pamukova Orman İşletme Şefliği, Pamukova Devlet Hastanesi, Pamukova Toplum Sağlığı Merkezi, Pamukova Hükümet Konağı, Pamukova Adliyesi, Pamukova Meslek Yüksek Okulu, Pamukova Milli Eğitim Müdürlüğü, Pamukova İlçe Jandarma Komutanlığı ve Pamukova sınırları içerisinde bulunan tüm tesisleri, petrol istasyonlarını ve yol kenarında bulunan manav sergilerini ziyaret etti.

Eczacı Övün, Pamukova Devlet Hastanesi’ne giderek burada yatan hastalarla uzun uzun sohbet etti ve onların dertlerini dinledi ve hayır dualarını aldı. Övün hastalara “ Her zaman yanınızdayım. Allah’ın izni ile elimden gelen her yardımı yapmaya hazırım. Yeter ki sizler iyi olun. Bir derdiniz sıkıntınız olduğu zaman beni aramız yeterlidir. Gereken ne varsa elimizden geldiğince yapılacaktır. ” dedi. Pamukova Devlet Hastanesinde bulunan personeli de ziyaret etti.

Yorulmadan yoluna devam eden Pamukova’nın genç, dinamik, dürüst esnaflarından ve Ak Parti Pamukova Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı Güven Övün diğer kurum ve kuruluşları ziyaret ederek kendisini tanıttı ve yılmadan yorulmadan çıktığımız bu hizmet yoluna durmadan devam edeceğiz dedi.

 

guven_ovun111013_01 Ak Parti Aday Adayı Eczacı Güven Övün Kimdir?1975 yılında Adapazarı’nda doğdu. İlkokulu Pamukova Merkez İlkokulu’nda ortaokul ve liseyi Pamukova Lisesi’nde okudu.1992 yılında üniversite sınavına girerek sadece eczacılık fakültesi tercihi yaptı ve Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni kazandı.Bir yıl burada öğrenim gördükten sonra Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ne yatay geçiş yaptı ve 1996 yılında yüksek öğrenimini bitirip aynı yıl Pamukova’da meslek hayatına atılarak eczanesini açtı.Vatani görevini ise Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanlığı’nda Asteğmen olarak yaptı. Halen Pamukova‘da eczacılık mesleğini icra etmektedir.20.Bölge Sakarya Eczacı Odası’na bağlı olarak denetçi eczacı ve bölge temsilciliği görevlerini yürütmektedir.Eczacı Güven Övün evli ve bir çocuk babasıdır.

2427 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle