Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Ekim 2011 | Manşet, Sağlık

Pamukova’lı Er Turgay Kocatepe Mayın Patlamasında Yaralandı

 

Muş’un Korkut ilçesine bağlı Altınova beldesi kırsalında arazi taraması esnasında mayın patlaması sonucu yaralanan Sakaryalı er Turgay Kocatepe’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

Bu sabah saat 07.30 sıralarında arazi taraması esnasında mayının patlaması sonucu yaralanan 3 askerden Pamukova’lı Turgay Kocatepe’nin durumunun iyi olduğu kaydedildi. Sakarya’nın Pamukova ilçesi Çilekli köyünde yaşayan Kocatepe’nin terhisine 124 gün kaldığı öğrenildi. AK Parti Sakarya Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün yaptığı açıklamada, Kocatepe’nin doktoru ile görüştüklerini belirterek, “Bu sabah bir patlama sonucu 3 askerimiz yaralandı.

 

Şükür ki burada can kaybı yaşamadık. Yaralanan askerlerimizden birinin Sakaryalı olduğunu öğrendik. Bunun üzerine hemen harekete geçerek, evladımızın sağlık durumu hakkında girişimlerde bulunduk. Şu an kendisi Muş Devlet Hastanesi’nde yatıyor. Çenesinin altından bir yara almış. Doktoru Ömer Önal ile görüştüm. Hayati tehlikesi olmadığını kaydetti. Şu anda hastanede müşahede altında tutuluyor. Biz tüm aşamaları dikkatle takip ediyoruz. Yapılacak bir şey varsa hemen müdahale edeceğiz” dedi.

 

Gazi Kocatepe’nin dün Hakkari’de şehit düşen Birol Elmas ile aynı dönem askere gittiği öğrenildi.

Turgat Kocatepe’nin askerden önce Pamukova Birlik Koop otobüslerinde muavinlik yaparak haşlığını çıkartıyordu.

TURGAY KOCATEPE’NİN ASKERE GİDERKEN ARKADAŞLARI İLE OLAN EĞLENCESİ..

asker ugurlama video_WMV V9 sezgin54
KAYNAK:Pamukovamedya-pamukovahaber

1785 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle