Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Mart 2019 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet

Pamukova’da Siyasi Arena Sertleşiyor..

Pamukova da ortalığı karıştıran bildiri! Övün suç duyurusunda bulundu.

Pamukova da Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Güven Övün’ün hakkında iddiaların yer aldığı bildirinin ev ve iş yerlerine dağıtılması sonrası, Övün, C. Savcılığına suç duyurusunda bulunup açıklama yaptı..

Pamukova da 31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Saadet Partisi Belediye Başakan adayı Güven Övün ve Saadet Partisi hakkında iddiların yer aldığı bildirinin ev ile iş yerlerine dağıtılması ortalığı karıştırdı.Saadet Partisi Güven Övün, bildirilerin dağıtılması sonrası, meclis üyeleri ve partililer ile Pamukova Adliyesine gelerek, Ak Parti Pamukova Belediye Başkanı ve adayı Cevat Keser ile bildiriyi dağıtanlar hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

Pamukova Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunduktan sonra adliye önünde basın açıklaması yapan Güven Övün açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Çok kıymetli Pamukovalı Hemşerilerim, değerli basın mensupları,

Seçim tarihi yaklaştıkça herkes kendi karakterinin gerektirdiği işleri sergiliyor.Yalanda,iftirada,itibar cellatlığında usta olanlar bizleri terör örgütleri ile bağdaştırıp,sallanan koltuklarını sağlama alma çabası içerisine giriyor.
Oysa siyaset insanlara en güzel şekilde hizmet etme sanatıdır .Bizler Pamukova sevdalıyız , memleket sevdalısıyız.Ne yaparsanız yapınız başaramayacaksınız .

15 Temmuz akşamı darbeciler galip gelir düşüncesiyle halkı meydanlara çağırmayanlar ,17/25 aralıktan sonra bile Fetöcüler ile ilişkilerini devam ettirenler bizleri terör örgütü üyesi olmakla suçluyorlar.Ama Pamukova halkı kimin ne olduğunu gayet iyi görmektedir.

Bunun bir partiler yarışı olmadığını defalarca söylememize rağmen , bu oluşumun bir pamukova ittifakı olduğunu söylememize rağmen Pamukova için kılını kıpırdatmayanlar,pamukova için çivi çakmayanlar kurtuluşu iftira ve yalana sığınmakta bulmuşlardır.

Saadet Partisi hiçbir ittifakın tarafı değildir.1389 seçim bölgesinde Türkiye’nin her yerinde aday göstermiştir.
Herkesin şunu benim ağzımdan duymasını isterim PKK bir terör örgütüdür, Abdullah Öcalan bir bebek katilidir.FETÖ bir terör örgütüdür ,Fetullah Gülen bir terörist başıdır.

Her seçimde ,seçime birkaç gün kala çirkin oyunlarını sergileyenler,kendi aracına kurşun atarak mağduru oynayıp seçim kazananlar şunu iyi bilmelidir ki o devirler geride kaldı .Pamukova halkının bu yalanlara karnı tok ,çırpındıkça pisliğe batıyorlar .Bütün Pamukova’nın üstüne karabulut gibi çökenler 31 Mart’ta en güzel cevabı Pamukova halkından alacaklardır.

Pamukova halkının bize olan büyük desteğini gördükten sonra kaybedeceğini anlayanlar,yaptıkları usulsüzlüklerin ,yolsuzlukların ortaya çıkmasından korkuyorlar .

Bu telaş ,bu korku ,bu panik niye ?

Ama bu iftiralara ucundan kıyısından olsa bile dahil olanlar hesabını hukuk önünde vereceklerdir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur(Pamukovahalk)

GÜVEN ÖVÜN’ÜN BASIN AÇIKLAMASI VE SUÇ DUYURUSU;

 

 

2703 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle