Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Kasım 2013 | Alt Haberler, Yaşam

Pamukovada Sabaha  Karşı Korku Dolu Anlar..

pamukova-da-sabaha-karsi-korku-dolu-anlar_1Pamukova da sabaha karşı evin önünde duran otobüs bir anda alev aldı alevler eve de sıçrayınca korku dolu anlar yaşandı..

Pamukova Yenice Mahallesinde geçtiğimiz gün sabaha karşı Saat:04.30 sıralarında H.C ye ait otobüs belirlenemeyen sebeple yanmaya başladı. Yanan otobüsün alevleri eve de sıçrayınca mahalle sakinleri korku dolu anlar yaşadı.

 

Alınan bilgilere göre Pamukova Yenice Mahallesinde H.C ye ait olan ve evinin önünde park etmiş durumda olan otobüsün kornası sabaha karşı 04.30 sıralarında çalmaya başladı. Otobüs sahibi ve komşuları çalan kornanın sesine yataklarından fırlayıp sokağa baktıklarında otobüsün alevler içinde yandığını gördüler.

 

Pamukova belediyesi İtfaiye ekiplerine haber veren otobüs sahibi H.C ve komşuları yangına müdahale etmeye çalıştılar ama otobüsün alevleri evin manto lama sistemine sıçrayınca evin dış cephesi de alevler içinde kaldı. Olay yerine gelen Pamukova Belediye İtfaiyesi yangın daha fazla büyümeden müdahale etti.

 

Yangın sonucunda otobüs kullanılamayacak hale gelirken evde de hasar meydana geldi. Olay sonrası Polis yangın’ın çıkış sebebini araştırırken, olayla ilgili soruşturma başlattı.

İsmail ÇETİNTAŞ-Pamukovahalk

2616 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle