Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Nisan 2014 | Alt Haberler, Sakarya, Yaşam

ASAYİŞ OLAYLARI

golcukte_buyuk_uyusturucu_operasyonu_h11592Pamukova’da yapılan operasyonda 648 kg. esrar yakalandı.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamada;

Sakarya’da 2.Büyük Uyuşturucu Operasyonu

İl Emniyet Müdürlüğümüz görevlilerince uyuşturucu madde kullanan ve ticaretini yapan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda, doğu illerinden temin edilen yüklü miktarda uyuşturucu maddenin ilimize getirilerek ilimiz üzerinden batı illerine sevk edileceği, sevkiyatın 46….. plakalı kamyon ile yapılacağı, bahse konu aracın 31/03/2014 günü ilimiz sınırlarında olacağı şeklinde istihbarı bilgiler alınması üzerine, KOM Şube Müdürlüğümüzce yapılan takipler sonucu Pamukova İlçe yolunda düzenlenen operasyonda, bahse konu kamyon içerisinde bir şahıs yakalanmış, ayrıca bu araca öncülük ettiği tespit edilen 34…… plakalı araçta 2 şüpheli şahıs yakalanmış, kamyonda yapılan aramada piyasa değeri yaklaşık bir buçuk milyon TL değerinde 648 kilo esrar maddesi elde edilmiş, ayrıca ilimiz merkezinde yapılan operasyonda Yağcılar Mahallesinde araç içerisinde satışa hazır hale getirilmiş 125 paket piyasa değeri onikibin TL olan 20 gr kokain maddesi ele geçirilmiş, yakalanan şüpheliler Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak ve Nakletmek suçundan Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiştir.


sakarya-pamukova-uyuşturucu-operasyonu paylaşan: geyvemedya

GEYVE ASAYİŞ OLAYLARI

İŞ YERİNDEN HIRSIZLIK

      Sakarya/Geyve-Eşme köyünde 02 Nisan 2014 Çarşamba günü saat 06.00 sıralarında; H.Ö. ve A. U.’ ın ayrı ayrı işletmiş olduğu marketlerden toplam (70) adet sigara ve (100) TL. para çalınmıştır. Bahse konu olayı aydınlatmaya yönelik çalışmalara devam edilmektedir.

OLAYIN ÖZETİ :02.04.2014 günü müracaatta bulunan müşteki R.A.,  ikametinin yan tarafında ayva bahçesi bulunan Y.D. isimli şahsın 29.03.2014 tarihinde ayva bahçesini ilaçladığını, Y.D.’in yapmış olduğu ilaçlamadan dolayı kendisine ait bahçede ekili olan bakla, ıspanak ve maydanozun zarar gördüğünü belirtmiş, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :30.03.2014 günü saat:18.00 sıralarında müşteki Ü.D. ifadesinde; evine gelip üst kata merdivenlerden çıktığını, üst kat sahanlığından merdivenlerdeki koruma amaçlı takılan naylon brandayı aralamak istediğinde bir an dengesini kaybederek merdivenlerden aşağıya yuvarlandığını, beyan etmiş olup, olayla ilgili tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAYIN ÖZETİ :01.04.2014 günü saat.01.00 sıralarında Müşteki F.A. çalışmakta olduğu esnada başında bulunan başörtüsünü makineye kaptırmış ve boynunda kızarıklık meydana gelmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

KAYIP ŞAHIS

Sakarya/Geyve-Karaçam köyünde 31 Mart 2014 Pazartesi günü saat 14.35 sıralarında H.A. çalışmış olduğu iş yerinden ayrılarak bir daha kendisinden haber alınamadığı tespit edilmiştir.

 

3353 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle