Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Nisan 2012 | Gündem, Manşet, Yaşam

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü Tapu Kadastro komisyonunda görev yapan Orman Mühendisi Halil Duru  eşiyle birlikte,  Boğaziçi Ekspres treniyle Arifiye’ye gelirken  Pamukova Mekece istasyonunda yolcu indirmek için durduğu anda kafasını demiryolu raylarına koyarak intihar etti.

Pamukova Mekece Tren İstasyonunda Korkunç Ölüm -… ile RuLeR54

Tren istasyonundaki feci ölüm dakikalar sonra bölgeye balık avlamaya gelen balıkçıların raylarda ceseti bulmasıyla ortaya çıktı. İntihar olayı bugün saat 11.30 sıralarında Pamukova Mekece Tren istasyonunda meydana geldi. Eskişehir‘den Arifiye istasyonuna kadar gelmekte olan Boğaziçi Ekspres treni Mekece istasyonunda yolcu indirmek için durdu. Birkaç dakika sonra tren istasyondan ayrıldığında istasyonda beklemekte olan balıkçılar demiryolunda yatmakta olan kafası kopmuş bir erkek cesedi buldu. Balıkçılar jandarmayı arayarak yardım istemesi üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri yaptığı incelemede cesedin Sakarya  Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Tapu Kadastro Komisyonunda görev yapan 50 yaşındaki Halil Duru’ya ait olduğunu belirledi.

Orman Mühendisinin intihar ettiği Boğaziçi Ekspres treni Arifiye tren istasyonunda durunca Halil Duru’nun eşi 46 yaşındaki Safiye Duru, Gar Müdürlüğüne giderek;Eşimi trende bulamıyorum. Kayıp oldu’ diye yardım istedi.Jandarma Karakoluna davet edilen kadının burada eşinin tren istasyonunda intihar ettiğini öğrendi. Gözyaşlarına boğulan Safiye Duru, jandarma nezaretinde Pamukova İlçesi’ne giderek Pamukova Devlet Hastanesi‘ne kaldırılan eşini teşhis etti. Yapılan araştırmada Halil Duru’nun  kredi borcundan  dolayı bunalımda olduğu olay günü de daha önce görev yaptığı Bilecik’den eşiyle birlikte döndüğü belirtildi.

Sakarya  Orman Bölge Müdürü Hasan Türkyılmaz demiryolu raylarına kafasını koyarak intihar eden Halil Duru’nun kredi borcundan dolayı sıkıntılı günler geçirdiğini belirterek ‘Arkadaşlarına borçunu ödemek için emekliye ayrılmak istediğini söylediği öğrendik’ dedi.

Tren istasyonunda raylar üzerinde cesedi bulan balıkçılar”Biz balık tutmak için geldik. Eskişehir’e dönmek için tren bekliyorduk. Boğaziçi Ekspresi geldi ve hareket ettikten beş on dakika sonra rayların üstünde birinin yattığını gördük hemen polise haber verdik. İntihar ederken görmedik’ dediler. Daha önce de intihara kalkıştığı belirlenen Halil Duru’nun cesedi Cumhuriyet Savcılığının ön incelemesinden sonra İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Sefa Yaprak-Pamukovamedya

6598 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle