Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Şubat 2012 | Ekonomi, Gündem, Manşet, Sakarya

İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, operasyon sonucu Pamukova’da 23 bin 15 litre petrol ürününe el konulduğu belirtildi.

Marker ölçümleri geçersiz sonuç verdi

Yapılan açıklama şu şekilde: “23 Şubat Perşembe günü, Pamukova da D-650 karayolu üzerinde faaliyet gösteren bir akaryakıt istasyonunda yapılan denetimde, müşterilere satış yapılan pompa ile bu pompaya bağlı yer altı tankında yapılan ulusal marker ölçümlerinin, geçersiz sonuç verdiği tespit edilmiştir. Aynı bölgede yapılan denetimde, iki ayrı madeni yağ işletmesinde düzenek kurarak, kamyonlara yakıt ikmali yapıldığı tespit edilmiştir”

 

23 bin 15 litre petrol ürünü ele geçirildi

 

“Yapılan bu operasyonlarda, Pamukova Cumhuriyet Savcısı’nın talimatı ile piyasaya sürülmek üzere, 5 bin 787 litre markersiz motorin ve 17 bin 228 litre madeni yağ olmak üzere, toplam 23 bin15 litre petrol ürünü ve araçların yakıt deposuna yakıt ikmali için kullanılan 2 adet düzeneğe el konulmuştur”

“Olayla ilgili adli soruşturmaya başlanılmış olup, ele geçirilen petrol ürünleri Sakarya İl Özel İdare Müdürlüğü yetkililerine teslim edilmiştir” denildi.

1513 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle