Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Kasım 2014 | Alt Haberler, Sakarya, Siyaset, Videolar

Pamukova Fatih Akın ile devam Dedi..

ak parti-pamukova-yeni-yonetim-listesi-4Pamukova Atatürk Kültür Merkezinde yapılan AK Parti Pamukova İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresinde Fatih Akın İlçe başkanı seçilirken, Cevat Keser İl delegesi oldu.

Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen kongreye Ak Parti Sakarya İl Başkanı Recap Uncuoğlu, AK Parti Milletvekilleri Şaban Dişli, Hasan Ali Çelik, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fevzi Kılıç, Pamukova belediye Başkanı Cevat Keser, İlçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

401 delegeden, kongreye 251 delege ilgi gösterirken, 251 delegenin oyunu alan Fatih Akın İlçe başkanı oldu. Fatih Akın’ın listesinde, İlçe başkanlığına karşı çıkan Pamukova belediye başkanı Cevat Keser il delegesi olurken, yönetimde Cevat Keser’e yakın olan birkaç isim yer alması dikkat çekti.

İlçe başkanı Fatih Akın ile Cevat Keser’in çekişmesine Süleyman Soylu, Murat Ülker ve Şaban Dişli’nin çabaları ile son verildiği, liste konusunda anlaştıkları görüldü.

İlçe başkanı Fatih Akın yaptığı konuşmada “ Partimizi layıkı ile temsil edebilmek için Pamukova’mızda AK Parti bayrağını daha yukarıya taşıyabilmek için azami gayret gösterdik. 30 Mart yerel seçimlerinden ve 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden alnımızın akıyla çıktık. AK Parti Milletin kurduğu, milletin çizdiği bir dava partisi olduğunu aklımızdan çıkarmayarak bu kutlu yolda emin adımlarla yürüdük. AK Parti iktidarında devlet, milleti ile, tarihi ile coğrafyası ile barışmıştır “dedi

CHP den Milletvekili aday adaylığını açıklayan Erdoğan Isır’ın kogreye çelenk göndermesi dikkat çekti.

(İsmail ÇETİNTAŞ-Pamukovahalk)

AK PARTİNİN YENİ İLÇE YÖNETİMİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU;

ak parti-pamukova-yeni-yonetim-listesi-

AK PARTİ KONGRESİNDEN GÖRÜNTÜLER;


Pamukova AK Parti 5. Olağan Kongresi paylaşan: pamukovahalk

2681 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle