Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Ekim 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Kereste Atölyesi Alev Alev Yandı..!

Pamukova da kereste atölyesi alev alev yandı..!

Pamukova Bayırakçaşehir mahallesinde D-650 kara yolu kenarında Geyveli Recep İleri’nin işlettiği kereste ve hızar atölyesi gece saatlerinde alev alev yandı. Yangına çok sayıda itfaiye müdahale etti.

Pamukova İlçesi Bayırakçeşehir Mahallesi D-650 kara yolu kenarında bulunan Fatma Karaaslan’a ait ve Geyve’li Recep İleri’nin işlettiği büyük bir kereste hızar atölyesinde gece Saat: 01.00 sıralarında yangın çıktı.

Yangına müdahale için olay yerine Sakarya Büyükşehir Belediyesi Pamukova İtfaiye Grup Amirliği ekipleri sevk edildi. Hızar ve kereste atölyesindeki yanıcı maddelerin etkisiyle büyüyen alevleri kontrol altına almak için çevre İlçelerdeki itfaiyelerden de yardım istendi.

Alev alev yanan kereste atölyesinin büyük olması ve çatısının yangın nedeni ile çökmesiyle itfaiye ekipleri zaman zaman zor anlar yaşarken destek gelmesine rağmen itfaiye ekipleri kontrol altına almakta güçlük çekti. SEDAŞ ekipleri de atölyeye gelen enerjiyi keserken, bu arada yangın kereste atölyesinin yanındaki müştemilata da sıçradı.

Yangın sabah saatlerine kadar süren çalışmalar sonunda kontrol altına alınırken, kereste atölyesi ve müştemilat tamamen yandı makineler kullanılmaz hale geldi.

Tamamen yanan ve kullanılamaz hale gelen kereste atölyesinde İtfaiye ekiplerinin soğutma çalışmaları sabah saatlerine kadar devam etti.

Jandarma olayla ilgili soruşturma başlatırken, yangının çıkış nedeni henüz belirlenemedi.

KAYNAK: Pamukovahalk.com

ALEV ALEV YANDI:

3672 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle