Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Mayıs 2012 | Gündem, Köyler, Manşet, Yaşam

Pamukova da meyva ilaçlamaya giden çiftçiden bir daha haber alınamadı….

Alınan bilgilere göre Mardin den Pamukova İlçesine ailesi ile birlikte  mevsimlik işçi olarak gelen Abdurarahman Akalan(40) önceki  akşam arkasında ilaçlama makinesi olan  54 RC 575 plakalı traktörle yanında çalıştığı çiftçinin şeftali bahçesini ilaçlamaya gitti.  İddialara göre Sakarya Nehri kenarında bulunan şeftali bahçesini ilaçlarken, otlardan kayan traktör 4 metrelik yardan aşağıya uçtu. Sakarya Nehri kenarında bulunan bataklığa saplanan traktör de hasar oluşurken sürücü Abdurrahman Akalan(40) kayboldu.

Sabaha kadar ilaçlama yapıldığını söyleyen kaybolan Abdullah Akalan’ın oğlu Selman Akalan, babası sabah eve gelmeyince şeftali bahçesine gittiğinde traktörün Sakarya Nehri kenarına uçtuğunu, taraktörün yanında babasının ayakkabısını ve montunu buldu.Bunun üzerine Selman Akalan olayı jandarma’ya haber verdi.

Jandarma Mardinli mevsimlik isçisi Abdullah Akalan’ın traktör devrildikten sonra panikleyip kaçmış olabileceği değerlendiriliyor.

KAYNAK:Pamukovahalkhaber-Pamukovamedya


Pamukova Cihadiye Köyü Traktör Kazası ile RuLeR54

1783 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle