Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Haziran 2012 | Sakarya, Siyaset

Pamukova’da CHP’nin Yeni İlçe Başkanı Belli Oldu…

İstifalar ile sarsılan Pamukova CHP de yeni ilçe başkanı Nail Türkmengil oldu

Pamukova Cumhuriyet Halk Partisi yönetim kurulu İl Başkanı Ecevit Keleş başkanlığında yaptığı toplantı sonunda yeni ilçe başkanlığına oy birliği ile Nail Türkmengil’i getirdi.

Eski ilçe başkanı Ece Söyler ve 3 yönetim kurulu üyesi Melek Gürevin, Emel Atay, Emine Çoban’ın dün 17.10 saatlerinde istifalarını açıklaması ile sarsılan CHP Pamukova İlçe Teşkilatı akşam 20.30 da İl Başkanı Ecevit Keleş’in başkanlığında istifaları değerlendirmek üzere ilçe teşkilatı binasında toplandı.

İstifasını açıklayan eski ilçe başkanı Ece Söyler, yönetim kurulu üyeleri Melek Gürevin ve Emele Atay’ın katılmadığı toplantı da istifasını açıklayan İlçe Sekreteri Emine Çoban istifasını geri alarak göreve devam kararı aldı.

İl başkanı Ecevit Keleş başkanlığında toplanan İlçe yönetim kurulu istifalarla boşalan yerlere yedek yönetim kurulu üyelerinden Muhittin Sancar, Ahmet Teke ve İbrahim Kırat’ı getirirken, İlçe başkanlığına oy birliği ile 2009 yerel seçimlerinde CHP den Pamukova Belediye başkan adayı olan Nail Türkmengil’i getirdi.

İl Başkanı Ecevit Keleş toplantı sonrası yaptığı açıklamada istifa eden ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin kendi inisiyatifleri ile istifa ettiklerini söyleyerek “  İstifalar sonrası tüzüğümüz gereğince ivedilikle İlçe yönetim kurulumuz toplanarak oy birliği ile ilçe başkanımızı seçmişlerdir. Yeni İlçe başkanımız çok değerli bir insan ve 2009 da Pamukova da CHP nin belediye başkan adayı olan Nail Türkmengil dir. Bütün arkadaşlarımızı yeni ilçe başkanımıza ellerinden gelen tüm desteği verecektir. Biz yeni ilçe başkanımıza daha fazla yardımcı olup destek vereceğiz. Kendimiz için değil kentimiz için Pamukova Belediye başkanlığını da alacağız “ dedi.

2595 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle