Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Haziran 2012 | Manşet, Videolar, Yaşam

Pamukova’da Yapılan 18. Babam Sultan’ı Anma Etkinliklerine Binlerce Kişi Katıldı

Pamukova’da bu yıl 18’ncisi düzenlenen Babam Sultan’ı Anma Etkinlikleri binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Hikmet Şenol Babam Sultan Açıklaması ile RuLeR54

Hersene olduğu gibi bu senede Pamukova’da türbesi bulunan Babam Sultan Hazretleri, Muradiye Kültür Vakfı tarafından düzenlenen etkinliklerle anıldı.


Pamukova 18. Babam Sultan Hz. Anma Günü ile RuLeR54

Babam Sultan Hazretleri Türbesi’nde yapılan etkinlikte 73 çocuk sünnet ettirildi. Programda Kur’an-ı Kerim ve ilahiler okundu, bereket duası yapıldı. Etkinliklerde 20 bin kişilik pilav dağıtıldı.

Yapılan anmca programında açık arttırmayla satışa sunulan tablo 80 bin TL’ye alıcı buldu.

Etkinliğe Pamukova Kaymakamı Tuncay Dursun, Pamukova İlçe Emniyet Müdürü Yüksel Usta, Ak Parti Sakarya milletvekilleri Şaban Dişli, Ali İhsan Yavuz, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Pamukova Ak Parti İlçe Yönetimi, Pamukova CHP İlçe Yönetimi, Pamukova MHP İlçe Yönetimi ve diğer siyasi parti kuruluşları katıldı.

Muradiye Kültür Vakfı Başkanı Hikmet Şenol “Babam Sultan Hazretleri anma programına katılan tüm müslüman kardeşlerimden Allah razı olsun. Bizleri burada yalnız bırakmayan ve her zaman yanımızda olan tüm vatandaşlarımızada teşekkür ederim. Etkinliğimiz her sene dahada güzelleşerek devam edecek” dedi.

KAYNAK:www.pamukovamedya.com

2404 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle