Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Temmuz 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Pamukova Ak Parti den Başkan Kaya’ya hayırlı olsun ziyareti..

Pamukova Ak Parti den Başkan Kaya’ya hayırlı olsun ziyareti..

Pamukova Ak Parti İlçe Teşkilatı ve Belediye Meclis Üyesi Ziya Bilaloğlu 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Geyve Belediye Başkanı seçilen Murat Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular..

Pamukova Ak Parti İlçe Teşkilatı ve Ak Parti Belediye meclis üyesi Ziya Bilaloğlu 31 Mart yerel seçimlerinde üçüncü dönem Geyve Belediye Başkanı seçilen Murat Kaya’yı ziyaret etti.

Ak Parti İlçe Başkanı Burak Çelik, yönetim kurulu üyeleri ve Belediye meclis üyesi Ziya Bilaloğlu Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya üçüncü dönem Geyve Belediye Başkanlığının hayırlı olması temennisinde bulunarak başarılar dilediler.

Geyve Belediye Başkanı Kaya yakından ilgilendiği Ak Parti Pamukova Teşkilatını yöresel ürünler üretim merkezini gezdirerek, Geyve Belediyesi Seyir Terasında ağırladı.

Başkan Kaya, Pamukova Ak Parti İlçe Başkanı, değerli yönetim kurulu üyelerin ve Belediye Meclis Üyesi Ziya Bilaloğlu’nun nazik ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “ Değerli İlçe Başkanımız Burak Çelik, yönetim kurulu üyelerinin ve Belediye Meclis Üyesi Ziya Bilaloğlu’nun temennileri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Pamukova’mızın bizim kalbimizde Geyve den farkı yok. Etle tırnak gibiyiz Pamukovalı hemşerilerimize selam ve saygılarımı sunuyorum “ dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1040 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle