Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Mart 2012 | Gündem, Manşet, Teknoloji

Adrenalin 7 Boyutla Pamukova’ya Geliyor!

Pamukova ilk kez 5 D-7D Sinema harikası ile tanışmaya hazırlanıyor…

Son zamanlarda ilgi odağı olan teknoloji harikası 5D-7D Sinema Pamukovalı iki girişimcinin katkıları ile Pamukova’ya merhaba demeye hazırlanıyor.

Pamukovalılar 5D-7D Sinema keyfi yaşayacak

Pamukova da Karavan içinde hizmet verecek olan 5D-7D sinema teknolojisi, 4 kişilik koltukları, bir birinden ilginç efektleri, 5 ile 8 dakika arasında Pamukovalılara belki de bu zamana kadar yaşamadığı heyecanı yaşatmaya hazırlanıyor.

5 ile 8 dakikada heyecanı ilklerinize kadar hissedeceksiniz

5 ile 8 dakika arası süren filmleri izlerken 3 boyutlu gözlüklerle, hareketli koltuklarda, Salonun içinden gelen sis, yağmur, kar, baloncuk, rüzgar, su püskürtmeleri ve olağan üstü son teknoloji ses sistemi heyecanı iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Karavan içinde hizmet verecek

Pamukova da gelecek hafta Karavan içinde hizmete girmesi planlanan 5D-7D teknoloji harikası sinema keyfinde yaş sınırı olmazken 5 ila 8 dakika arasında sürecek seansların ücreti ise oldukça makul seviyelerde olacak.
Pamukovalı iki girişimci çok yakında Pamukovalı sinema severlere 5D sinema deneyimi yaşatacak bekleyin…

5D-7D Sinema Nedir?

3 boyutlu gözlüklerle izlenen bir ekranın önünde, sanal gerçekliği yaşatmak için ekrandaki filmlerle senkronize hareketli bir platform ve tüm bunlara ek olarak rüzgar, kar, yağmur, sis, duman gibi efektler eşliğinde oluşturulan yeni nesil bir sinema sisteminden söz ediyoruz. Bu, hareketi daha inandırıcı, daha gerçekçi ve heyecan verici hissetmek demek…
KAYNAK:Pamukovahalkhaber.com

1391 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle