Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Eylül 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Öztürk: Geyve’de Takdire Şayan Hizmetler Gördüm.

Öztürk: Geyve’de takdire şayan hizmetler gördüm.

‘İlçemizi markalaştırdık’

Geyve İlçe Belediye Başkanı Murat Kaya ile İGEDÜD (İdealist Genç Düşünürler Derneği) Genel Başkan Vekili Muhsin Öztürk Seyir Terasında bir araya geldiler.

İGEDÜD Genel Başkan Vekili Muhsin Öztürk Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile Seyir Tepesinde bir araya geldiler. Başkan Kaya ilçede yapılan çalışmalar ve Seyir Terasıyla ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

KENDİ İMKANIMIZLA YAPTIK

Geyve İlçe Belediye Başkanı Murat Kaya “Bölgeyi insanımızın nefes alacağı, manzara eşliğinde dinlenebileceği bir alan oluşturmak için çalıştık. Kendi imkânlarımızla doğa ile iç içe ve doğal malzemelerin kullanıldığı bir tesis ortaya çıkardık. İşletmesini Belediye kendi personeliyle yapıyor, yöresel lezzetlere yer ayırdığı yemekler büyük beğeni alıyor ” dedi.

İSTİHDAMA YÖNELİK HİZMETLER

İGEDÜD Genel Başkan Vekili Muhsin Öztürk “Ayvanın Başkenti Geyve İlçesinde yapılan hizmetleri gördükçe gururlandım. Seyir Terası ilçe ve bölge için önemli bir tesis olmuş. Bundan ötürü halkın memnuniyeti var. Kamu yararı Belediyecilik halkın ihtiyaçlarının yerine getiren Geyve Belediyesi yeni bir anlayışı ile yapılan hizmetler halkın teveccühüne mazhar olduğunu görmek çok güzel. Bölgede yetişen ayva Avrupa’ya ihraç edilmesi, ayvanın patentini Belediye Başkanı Murat Kaya’nın girişimleri ile tescil ettirilmesi ilçeye ekonomik açıdan marka değeri açısından değer katmıştır. Başkan Kaya’nın Geyve İlçesi’ne yaptığı hizmetler ve devreye girecek olan yeni projeler ile ilçede istihdamı artırarak iş imkânı sahaları açarak işsizliği sona erdiren çalışmaları takdire şayandır” şeklinde konuştu.

PLAKET TAKDİM ETTİ

Seyir Terası’nda bir araya gelinen buluşmada Ensar Vakfı Sakarya Şube Başkanı Av. Erhan Dursun tarafından Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya ilçeye yaptığı çalışmalar ve vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1566 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle