Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Özpaş Market’ten Baba Ocağında İftar

Özpaş Market'ten Baba Ocağında İftar1Özpaş Marketler zincirinin sahipleri Ertuğrul ve Ertan Öztürk kardeşler ile babaları Faruk Öztürk ramazan dolayısı ile doğdukları mahallede iftar yemeği verdiler..

Sakarya ve İlçelerine 11 şubesi ile hizmet veren Özpaş Marketler zincirinin sahipleri Ertuğrul ve Ertan Öztürk ile babaları Faruk Öztürk, doğdukları Geyve Bozören mahallesinde, Geyve ve Pamukova İlçesi esnaflarının yanı sıra Bozören mahalle sakinlerinin ile muhtralarında katıldığı yaklaşık 1500 kişiye iftar yemeği verdiler.

Geyve İlçesi Bozören mahallesinde verilen iftara Sakarya Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, Pamukova Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Öztürk, Geyveli ve Pamukovalı esnafların yanı sıra Bozören mahallesi sakinleri ile muhtarlar katıldı.

Yaklaşık 1500 kişinin katıldığı iftar yemeğinde, Özpaş Marketler zincirinin sahipleri Ertuğrul ve Ertan Öztürk ile babaları Faruk Öztürk , misafirleri ile tek tek ilgilendiler. Beraberce açılan yenen İftar yemeği yapılan yemek duası ile son buldu.

Özpaş Marketler zincirinin sahipleri Ertuğrul ve Ertan Öztürk ile babaları Faruk Öztürk, iftar davetlerine katılan herkese teşekkür ettiler.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

4174 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle