Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Haziran 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Özpaş Marketten Baba Ocağında Geleneksel İftar

Özpaş Market’ten Baba Ocağında İftar

Özpaş Marketler zincirinin sahipleri Ertuğrul ve Ertan Öztürk kardeşler ile babaları Faruk Öztürk ramazan dolayısı ile doğdukları Geyve İlçesi Bozören mahallesinde iftar yemeği verdiler.

BİN BEŞ YÜZ KİŞİYE İFTAR YEMEĞİ VERİLDİ

Sakarya ve İlçelerinde 15 şubesi ile hizmet veren Özpaş Marketler zincirinin sahipleri Ertuğrul ve Ertan Öztürk ile babaları Faruk Öztürk, doğdukları Geyve Bozören mahallesinde, Sakarya, Geyve ve Pamukova İlçesi esnaflarının yanı sıra Bozören mahalle sakinlerinin ile muhtarlarında katıldığı yaklaşık 1500 kişiye iftar yemeği verdiler.

Geyve İlçesi Bozören mahallesinde verilen iftara, Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Akın, Sakarya, Geyve ve Pamukova esnaflarının, Pamukovalı vatandaşların yanı sıra Bozören mahallesi sakinleri ile muhtarlar katıldı.

VATANDAŞLARLA TEK TEK İLGİLENDİLER

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan, yaklaşık 1500 kişinin katıldığı ve Bozören Mahallesi Düğün Salonu bahçesinde verilen iftar yemeğinde, Özpaş Marketler zincirinin sahipleri Ertuğrul ve Ertan Öztürk ile babaları Faruk Öztürk, misafirleri ile tek tek ilgilendiler. Beraberce yenen İftar yemeği yapılan yemek duası ile son buldu.

Özpaş Marketler zincirinin sahipleri Ertuğrul ve Ertan Öztürk ile babaları Faruk Öztürk, iftar davetlerine katılan herkese teşekkür ettiler.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3932 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle