Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Temmuz 2018 | Alt Haberler, Ekonomi, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler

Özpaş Marketin Karasu Şubesi Açıldı

Kaliteli alışverişin tek adresi

Geyve Bozören köyünden iki kardeş iş adamının sahibi olduğu olduğu Özpaş Marketler zinciri 17. şubesini Karasu da açarak tüm ilçelerde hizmet vermeye başladı.

Sakarya’nın en çok tercih edilen sayılı marketlerinden biri olan ve kaliteli hizmet anlayışıyla adını duyuran Özpaş Süpermarket’in 17. Şubesi Karasu’da hizmete girdi.

Özpaş Süpermarket’in 17. Şubesi Karasu’da hizmete girdi. “Kaliteli Alışverişin Tek Adresi” sloganıyla hizmet veren Özpaş Süpermarket taze ve kaliteli ürünleriyle artık Karasu halkının da hizmetinde olacak.

TÜM İLÇELERDE

Açılış, Özpaş Süpermarketin sahipleri Ertuğrul ve Ertan Öztürk kardeşlerin ev sahipliğinde gerçekleşti. Açılış kurdelesi mağaza sahipleri ve protokol üyeleriyle birlikte dualar eşliğinde kesildi. Açılış esnasında Öztürk kardeşler yeni açılan şube hakkında bilgi vererek, bundan sonra da Sakarya ve tüm ilçelerinde “kaliteli marketçilik” anlayışıyla hizmet vermek istediklerini belirterek “Sakarya halkına ve müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Halkımıza kaliteli hizmet sunmak bizim için gurur kaynağı. Hizmetimiz karşısında halkımızdan aldığımız takdirler bizi fazlasıyla mutlu ediyor.” dediler.

Açılışa ; Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Sakarya Ticaret Sanayi Odası Meclis Başkanı Talip Kuriş, Sakarya Ticaret Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ, Ak Parti Karasu İlçe Başkanı İshak Sarı, Sakarya Ticaret Sanayi Odası Eski Başkanı Mahmut Kösemusul ve şehrin ileri gelen çok sayıda iş adamı katıldı.

1214 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle