Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler

ÖZPAŞ Market Bahçelievler Şubesi Açıldı

ÖZPAŞ MARKET 19. şubeyi Serdivan Bahçelievler Mahallesinde açtı.

Sakarya’nın sayılı Market zincirlerinden olan Geyveli iş adamı Ertuğrul, Ertan ve Coşkun Öztürk kardeşlerin sahipleri olduğu Özpaş Süper Marketler zinciri 19.Şubesini Serdivan Bahçelievler Mahallesinde açtı.

Özpaş Süper Marketin Serdivan Bahçelievler Mahallesi açılışını Ak Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Serdivan belediye Başkanı Yusuf  Alemdar, Erenler Belediye Başkanı fevzi Kılıç, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, Satso Başkanı Akgün Altuğ ve İşletme Sahibi Ertuğrul Öztürk ve kardeşleri ile birlikte gerçekleştirdi.

Yapılan konuşmalar ve duaların ardından açılışı gerçekleştirilen Özpaş Market Serdivan bahçelievler şubesinin açılışına katılan kalabalık bir vatandaş topluluğu açılışa özel şok fiyat ve kampanyalarla alışveriş yapmanın keyfini yaşadı.

Özpaş şirketler yönetim kurulu başkanı Ertuğrul Öztürk, sosyal medyadan paylaştığı teşekkür mesajında 19.şubemizin açılışına katılarak bizleri onurlandıran Millet vekilimize,Büyükşehir belediye başkanımıza, Adapazarı,Serdivan,Erenler,Pamukova Belediye başkanlarımıza,Ak parti İl başkanımıza,Satso başkanımıza ve Şehrimizin değerli iş adamlarına ve sakaryalı hemşehrilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederim, dedi.

Özpaş Market’in Geyve’de bulunan şubesinde Ramazan bereketiyle birlikte özel hesaplı ekonomik alışveriş fırsatları da her gün devam ediyor.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

950 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle