Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Temmuz 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Özkan Yeniden Refah Partisi Başkanı.

Özkan Yeniden Refah Partisi Başkanı…

Geyve İlçesi ” Yeniden Refah Partisi ” 1. Olağan Genel Kurulu Kaymakamlık Kültür Merkezinde yapıldı.

Olağan Genel Kurula; İl Başkanı Hasan Çınar, İl Teşkilat Başkanı Hidayet Kaya, Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Karagöl, Akyazı İlçe Başkanı Aydın Öztürk, Hendek İlçe Başkanı Erol Ataç, Sapanca İlçe Başkanı Abdulgafur Cevher, Arifiye İlçe Başkanı Keramettin Çaktı, Karasu İlçe Başkanı Muammer Adanur, Erenler İlçe Başkanı Selçuk Çiçek, Geyve MHP İlçe Başkanı Murat Çakmak, Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Şenel, delegeler katıldı.

Program Mevlüt Duman’ın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Geyve İlçe Başkan Adayı Yunus Emre Özkan’ın hoş geldiniz konuşmasının ardından yapılan oylama ile Divan Oluştu. Divan; Mustafa Korkmaz, Muammer Adanur, Nihat Aşkın’dan oluştu.

Yapılan siyasi konuşmalar sonrası İl Başkanı Hasan Çınar’ın bilgilendirme konuşması alkış aldı.

YRP(Yeniden Refah Partisi) İlçe Başkanı Yunus Emre ÖZKAN özetle: “Milli Görüş’ün 2. Kırk yılında üreten geleceğe umutla bakan Yeni Türkiye hayalini hep birlikte gerçekleştireceğiz. Asla azlıklar ve azınlıklar sizleri yanıltmasın. Unutmayın ki büyük başarılar güçlü azınlıklar ile yakalanır. İnşaallah bizlerde bir avuç mücahit olarak Türkiye’mizi emin adımlarla getireceğiz.

Değerli misafirler; yeni gelecek dönemde Genel Başkanımızla İslam Birliği için 7 Milyar insanımızın refahı için hep birlikte üreten, yükselen ve büyüyen bir Türkiye inşa edeceğiz.

Değerli misafirler; İnşaallah gelecek dönemde Ayasofya’yı ibadete açacak belki Cuma gününü tatil ilan edecek yepyeni bir oluşum Türkiye’de başlamış bulunuyor. Allah nasip ederse gelecek dönem özellikle ekonomi anlamında genel başkanımızın yaptığı çok güzel projelerle ciddi ciddi çalışmalar var.
120 tane akademisyen ve kendi alanında uzman kadrosuyla 6 yıldır gelecek için genç dinamik bir genel başkanımız var. Hem ekonomide hem üretim alanında geleceğe umutla bakan bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Değerli misafirler bugün Pazar gününü bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Hakkınızı bizlere helal ediniz.”şeklinde konuştu.

Seçime geçildi, seçime tek liste katıldı. Katılan delegelerin oyları ile Yunus Emre Özkan Listesi seçimi kazandı. Yeni yönetim kurulu şu isimlerden meydana geldi;

Yunus Emre Özkan (Başkan ),Volkan Çiftçi, Halil Gül, Kadir Yılmaz, Mahmut Ali Ses, Erdal Ateş, Feyyaz Özkan, Murat Ünlü, Ferdi Sönmez, Muzaffer Boyuneğmez, Serkan Şengül, Hasan Çapoğlu, Kadir Semerci, Sezgin Çakmak.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

1737 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle