Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset, üst Haberler

Özkan, Melih Gökçek’le Görüştü…

huseyin -ozkan-ankara-buyuksehir-belediye-baskani-melih-gokcek-gorusmesi- (4)Geyve İlçesi Örencik Köyünde 1976 yılından bu yana muhtarlık yapan, 1987 yılından bu yana Tüm Muhtarlar Derneği Genel Başkanı olan, 2007 yılından bu yana Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı görevini sürdüren Hüseyin ÖZKAN, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile görüştü.

Hüseyin Özkan beraberinde; Örencik yeni muhtarı İsmail Turan ve Meclis Üyesi Recep Kanbur ile birlikte, daha önceden alınan bir randevu üzerine Ankara BŞh.Bl. Bşk. Melih Gökçek ile görüştü.

Özkan yaptığı görüşmeler ile ilgili şu bilgileri verdi: “Ankara BŞh. Bl. Bş. Melih Gökçek, Ankara İlinin tüm muhtarları ile ki sayıları 1400 civarında muhtarların sorunlarını dinlemek ve yapacağı çalışmaları anlatmak amacıyla bir toplantı düzenledi. Federasyon Başkanı olmam nedeniyle beni de çağırdı. Bizleri ilgilendiren bir konu yoktu fakat en azından birlikte olduk, yöre sorunlarımızı aktardık ve güzel bir şey oldu. Büyükşehir Belediyelerinde muhtarlar ile ilgili daire başkanlığı kuruldu. Başkan Gökçek bu konuda bilgiler verdi. Güzel bir çalışma oldu. Başkan Gökçek’in, Federasyon Genel Merkezine yardımcı olmalarını bekliyoruz. Daha önceden alınan bir randevu üzerine Başbakanımız Sayın Davutoğlu ile de bir görüşme yaptım. Sorunlarımızı en kısa bir biçimde kendisine aktardım. Yakından ilgilendi.”

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

 

2376 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle