Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Haziran 2012 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Teknoloji

Özgün Isı Sektörün Lideri “ECA” Markası  ile Geyvelileri ısıtıyor..

İlçemizde bu sene sonunda verilmeye başlanacak olan doğalgaz ile bağlantılı olarak  binalardaki  doğalgaz tesisatı ve ısı yalıtımı  çalışmalarıda hızlandı.

“Isıtamayacağımız mekan kalmadı.”

Geyve’de doğalgaz ve sıhhi tesisat sektörünün  güvenilir ve öncü markası “ECA” markası  ile hizmetlerine devam eden Özgün Isı “kaliteli malzeme kaliteli iş” sloganı ile uyguladığı tasarımlar ve projelerle Geyve’de doğalgaz sektörü konusunda liderliğe oturdu.

En son uyguladıkları Geyve Park Evleri projesi ile ev sahiplerinin büyük beğenisini kazanan Özgün Isı Isıtma Soğutma Sistemleri Müdürü Abdullah Özdemir;

“Önce Kalite Sonra Güven”

2.nesil olarak devam ettirdiğimiz işimizde , her türlü sıhhi tesisat doğalgaz tesisatı, bakım ve onarımı, ECA marka kombi ve malzeme  satışı alanında sektöre büyük katkılarda bulunmuş bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.
Biz genç ve dinamik bir ekip olarak verdiğimiz sözlerin arkasında durmanın heyecanı ile, Sevgi, dostluk, arkadaşlık ve dayanışma ile oluşturduğumuz iş ortamındaki “müşteri odaklı” ekip organizasyonumuzla ve bu kavramlara en uygun “ekip” çalışmalarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

FİRMANIN GEYVE ESNAF SİTESİNDEKİ LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ

https://www.geyvemedya.com/firma-rehberi/ozgun-isigeyve-abdullah-ozdemir.html

“Bize Güvenenlere Teşekkür ediyoruz”

Doğalgaz sektöründe olsun diğer tüm tesisat işlerinde olsun halkımızın tesisat-ısıtma-havalandırma konusunda kafasına takılan her sorunda kendilerine danışmanlık yapıp hizmet etmekten büyük onur duymaktayız.

Bu uygulamalarda Geyvelilerin bize karşı göstermiş oldukları teveccüh ve güvenlerinden dolayı halkımıza  çok teşekkür ediyoruz, dedi,

5737 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle