Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Ekim 2011 | Geyve, Manşet

Geyve Özel İdare Müdürü Şenel, Konuklarını Ağırladı…

Geyve İlçesi Özel İdare Müdürü Resul Şenel, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Sakarya Yenihaber Gazetesi Genel Yayın Müdürü Sezai Matur ve Sakarya Yenihaber Gazetesi Genel Müdürü Naci Koşunda’yı ağırladı.

 

Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı, İlçe Ziraat Odası Başkanı ve Ilıca Köyü Muhtarı Süleyman Pınar,  Şenel ve konuklarına ‘Tarzan Alinin Yeri’nde öğle yemeği verdi.

Şenel, Matur ve Koşunda İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık ve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamlarında ziyaret etti. Kaymakam Akbıyık ve Başkan Kaya ziyaretlerden duydukları memnuniyetleri ifade etti. Başkan Kaya konuklarına, ilçede yapılanlar ve yapılması düşünülenler konularında kısa bilgiler aktardı.

Özel İdare Müdürü Şenel  konuklarını Akdoğan Köyüne götürerek, sulama amaçlı olarak yapılan ve yöre insanına kolaylık ve bereket getiren göleti gezdirdi ve bilgiler verdi. Şenel ve konukları daha sonra civardaki köylerde de kısa bir gezinti yaptı.

Şenel, Matur ve Koşunda gezileri boyunca dalından incir, üzüm ve böğürtlen yemenin de keyfini yaşadı.

Namık CİHAN-geyvemedya.com

1914 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle