Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Mayıs 2015 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Özel Eğitim Anaokulu Velilerine Seminer Düzenlendi.

geyve-alifuatpasa-Özel Eğitim- Anaokulu -Velilerine -Seminer -Düzenlendi- (3)Özel Eğitim Anaokulu Velilerine Seminer Düzenlendi.

Geyve Alifutapaşa Özel Eğitim Anaokulunda öğrenim gören öğrenci velilerine Uzman Psikolog Mustafa Sait MERT, Sakarya Halk Sağlığı Merkezi Hemşiresi Saadet İSKENDEROĞLU, adapazarı Özel Eğitim Anaokulu Müdür Yardımıcısı Özlem TOPRAK tarafından seminer verildi.

Seminere İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Salih CANBAL da katıldı.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1914 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Özel Eğitim Anaokulu Velilerine Seminer Düzenlendi için 2 Yorum

  1. misafir dedi ki:

    Özel eğitim anaokulu idaresi öğrenci velilerine bu sene çok sahip çıktı. Onların hertürlü sorunu ile ilgilendi. Bu yıl yaptığı birçok etkinlikle bize değer verdiler.Öğrencilerimizi ve biz velileri sevindirdiler,bilgilendirdiler. Okul Müdürümüze müd.yardımcımıza Milli Eğitim Müdürümüze Kaymakamımıza destekleri için teşekkür ediyoruz.

  2. veli alifuat dedi ki:

    Geyve için çok önemli ve gerekli bir okul.okulumuz bize bu sene sahip çıktı. Farkındalık yarattı bizim için.Okul İdaresine müdüre hanım ve yardımcısına teşekkür ediyoruz.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle