Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Mart 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet, Videolar

Ova Köylerimizin Şahlanışı Olacak…

KAYA, DUR DURAK BİLMİYOR

31 Mart yerel seçimleri kapsamında dur durak bilmeyen çalışmalarını yoğun bir programla sürdüren Geyve Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan Adayı Murat Kaya, vites yükselti.

Ziyaretlerinde yoğun bir ilgi ile karşılanan Kaya, her akşam bir mahalleyi ziyaret ettiği programlarına Bozören ile devam etti.Başkan Kaya Bozören’de vatandaşlara; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayımız, abimiz Ekrem Yüce’nin Geyvemiz için bir şans doğduğunu ifade ederek,  önümüzdeki dönemin Geyve ile birlikte Ova köylerimizin de şahlanışı olacaktır, dedi.

Çiftçimizin Yanında Olduk

Ayva’mız ile yaptığımız çalışmalarda çiftçimizin, üreticimizin yanında olduk.Bundan sonrada sadece mahallelerde yaşayan hemşerilerimizin değil, üretim yapan çiftçimizin de hayvancımızın da yanında olmaya devam edeceklerini ifade eden Kaya; Temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra devlet yatırımları noktasında da ilçemiz önemli kazanımlar elde etti.Bundan sonrada ilçemizin bir ucundan en uç noktasına kadar her mahalleye aynı gayretle ve samimiyetle, ayrım yapmaksızın hizmet ulaştırmaya çalışacağız dedi.

Ova Köylerinin Şansı..

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayımız, abimiz Ekrem Yüce ile birlikte Geyvemiz için bir şans doğduğunu ifade eden Kaya; önümüzdeki dönemin Geyve ile birlikte Ova köylerimizin de şahlanışı olacaktır.Bu bağlamda en son 1987 de asfaltı yapılan Geyve çıkışı ile Bayat köyü arasındaki yaklaşık 30 kmlik yolun genişletilerek asfaltlanacağı müjdesini verdi. Böylece yıllardır çekilen bu sorun da çözülmüş olacak. Ayrıca İlçe stadı ile yeni üniversite alanının da bu bölgede olduğunu ifade eden Başkan Kaya; ilçemiz ile birlikte bu bölgenin de konseptinin değişeceğini ifade etti.

AK Parti Varsa Hizmet Var

AK Parti belediyecilik anlayışının hizmet anlayışı olduğunu ve halkın ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştiğini ifade eden Cumhur İttifakı Geyve Belediye Başkan Adayı Murat Kaya ;Hepimiz gerek Geyve’nin gerekse de Türkiye’nin belediyecilik anlayışında nereden nerelere geldiğinin farkındayız.Bu hizmet anlayışı çok kıymetli vatandaşlarımızın ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda, gelişen ve değişen dünyanın gereksinimleri doğrultusunda gerçekleşmiştir. Çok şükür ki Recep Tayyip ERDOĞAN gibi bir liderimiz var, çok şükür ki AK Parti var, Çok şükür ki Ekrem Yüce gibi değerli bir abimiz var.Yani kısacası AK Parti varsa hizmet var. Biz Hemşerilerimizin belediyeden istekleri neler, neler eksik kalmış, ne yapılmalı biliyoruz.Bu zaman kadar İmkânlarımız ve ihtiyaç aciliyetine göre her mahallemize(köyümüze) hizmet etmeye çalıştık. Elimizin değmediği, çözüm geliştirmediğimiz hiçbir meselemiz yok Elhamdülillah. Bundan sonra da daha büyük yatırım ve hizmetleri mahallelerimizle (köylerimizle) buluşturma vakti. Biz de bunları hayata geçirmek için elimizden geleni yapacağız.’’dedi

Gönül Belediyeciliği

Gönül Belediyeciliği kavramının önemine vurgu yapan Başkan Kaya,  1994’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile başlayan bu hizmet anlayışını, 2009’dan bugüne Geyve’de vatandaşlarla buluşturmaya çalıştıklarını belirterek, “Gönül belediyeciliği anlayışıyla milletimiz, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yerine getirirken tanıştı. Bu hareket, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte tüm Türkiye’ye yayılarak milletimizin gönlünde taht kurdu. Bu bağlamda 31 Mart yerel seçimlerinde Devlet ve Millet Bekası için hem şahsıma, hem de Büyükşehir Belediye Başkan adayımız hemşehrimiz Ekrem Yüce beye sizlerden güçlü bir destek istiyorum. Destek sizden, gayret bizden, yardım ve inayet Yüce Allah’tandır ” diyerek son verdi.

Ali Ulvi Deryaoğlu-Geyvemedya.com

1830 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle